Başlığa bakıp “geyik” yaptığımı zannedenler olabilir ancak şimdi 2015’in en önemli dekorasyon trendlerinden birini paylaşacağım. 2015 dekorasyon trendlerinde öne çıkan geyik kafaları ve geyik boynuzları için evinizde yer açmalısınız.

Dekorasyonda Geyik Başları

Geyik başı denilince aklınıza av sonrası doldurulmuş hayvanlar geldiğini biliyorum ancak bu korkunç anıları bir kenara bırakın. Bizim gibi ava karşı olan bir kesimden çıktığına emin olduğum bu akımda, kullanacağınız geyiklerin tamamı sahte. Seramikten, plastikten, ahşaptan hatta kartondan bile yapılmış yüzlerce seçenek arasından sizi yansıtan bir geyik kafası bulacağınıza eminim:)

Dekorasyonda Geyik Kafası

Eğer siz duvarınıza geyik başı veya boynuzu asmak istemiyorsanız geyik çizimlerinin olduğu kırlentlerden, posterlerden ve aksesuarlarından destek alabilirsiniz. Benim en sevdiğim alternatiflerden biri geyik boynuzları gibi asılmış ağaç dalları oldu. Bu ağaç dallarını takıları ve eşarpları asmak için değerlendirerek bir taşla iki kuş vurabilirsiniz.

Geyikli kırlentler

Ben seçtiğim dekorasyon örneklerinin hepsini geyik başlarından seçmiş olsam da farklı hayvan başlarının ve sahte hayvan postlarının da çok moda olduğunu hatırlatmam gerek. Yani inekten tek boynuzlu ata kadar geniş bir yelpazeden seçim yapabilirsiniz:D

Dekorasyonda Hayvan Boynuzları

Geyik başlarını evin salonunda olmak üzere çalışma odanızda hatta banyonuzda bile değerlendirebilirsiniz. Aslında böylesine sevimli ve güzel bir canlıyı evinizde konuk ederek evinize ormanın büyülü atmosferini taşımak için ilk adımı atmış oluyorsunuz. Bu etkiyi artırmak için evin içini bitkilerle yeşillendirebilir ve hayvan desenli tekstillerden destek alabilirsiniz.

Geyikler Ev Dekorasyonunda

Eğer ev dekorasyonu trendleri benim için önemli takip etmem gerek derseniz geyiklerle süslenmiş dekorasyon örnekleri galerimizde.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz