İlham verici detaylar görmekten çok hoşlandığımızdan uzun süredir gördüğüm en ilham verici baby shower partisini sizinle paylaşmak istedim. Tarzıyla zaten çok beğendiğim Blake Lively‘nin sonbahar temasıyla hazırlanan baby shower partisi tek kelimeyle muhteşem. Baby shower partisini bir çiftlik evinde ağaçların altında organize eden Lively’nin partisi için sonbaharın en güzel renklerinden yardım alınmış. Sarı ve turuncunun ağırlıklı olarak kullanıldığı partide süsleme için şemsiyeler, kağıt fenerler, kuru yapraklardan yardım alındı. Masa düzeninde sonbaharın en güzel renklerini yansıtan elmalar, balkabakları ve partinin bohem havasını yansıtan güzel ve sade bir pastadan yardım alınmış. Sonbaharın altın rengi başakları ise yine gold aksesuarlarla beraber kullanılmış.

Blake Lively Baby shower Partisi

Baby shower katılımcıları bebek tulumlarını boyayıp ipe asarak bugüne özel bir hatıra bırakmış oluyorlar. Bu arada bebek için hazırlanan kıyafetlerin ipe asarak yapılan fotoğraf alanı da gerçekten şahane bir fikir. Blake Lively’nin baby shower partisindeki en güzel detay kendisi gibi hamile olan iki arkadaşının da karelere yansımış olması.

blake-lively-babyshower-10Bu arada fotoğraflardan da anlayacağınız gibi katılımcılarının bir dress code yani kıyafet zorunluluğuyla partiye katılmış olması. Aslında belli bir temaya bağlı kalarak organize edilen partilerde bunu uygulamak en doğru seçim gibi görünüyor. Blake Lively’nin bohem baby shower partisi sonbahar düğünleri için de ilham verici detaylarla dolu.

blake-lively-babyshower-09

Blake Lively’nin baby shower partisi ile ilgili bu güzel detayları hazırlayan Preserve üzerinden gördüğünüz aksesuarların bir kısmını temin edebilirsiniz.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz