Anneler Günü yaklaştığına göre en sevdiğiniz kişi için neler yapabileceğinizi düşünme vakti gelmiştir. Biz her zamanki gibi hem daha samimi hem de daha ekonomik bulduğumuz el yapımı hediyeler arasından seçim yapmaya karar verdik. Kendi ellerimize anneciğimize neler yapabilirmişiz diye bir bakalım dedik ve kendin yap projeleri arasında kaybolduk.

diy-anneler-gunu-hediyeleri-00

Daha önce paylaştığımız el yapımı hediyeler ve yapılışları yazısı oldukça ilgi çekmişti. Bu yüzden Anneler Günü’ne özel hediye önerilerini belirlerken yine yapılışları kolay projeler arasından seçim yapmaya çalıştık. Bu arada burada göreceğiniz projeler kolay adımlarla yapılabilse de sonuçları hiç ummadığınız kadar güzel olacaktır. Gerçi biz yaptıktan sonra annelerimizin beğenmeme ihtimali yok ama yine de beğeneceğine eminiz.

Anneler Günü hediyenizi belirlemeden önce annenizin zevklerini göz önünde bulundurmayı ihmal etmeyin. Eğer kendisi ev dekorasyonuna düşkünse evde kullanabileceği hediye örneklerine yönelmelisiniz. Ama anneniz kendisine ve güzelliğine düşkünse kesinlikle el yapımı takılara yönelmelisiniz. Anneler Günü için seçtiğimiz el yapımı hediye önerilerine ve fotoğraflı yapılışlarına galeriden ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz