Bu haftaki ilham perim: Kate Hudson. Aslında bu haftaki desem de her zaman benim ilham perilerim arasında olan Hudson, nasıl giyineceğini ve kırmızı halıda nasıl ışıldayacağını bilen ünlülerden.

kate-hudson-stili-02

Pek çoklarının bir dezavantaj olarak gördüğü minyon vücudunu avantaj haline dönüştürerek minyon hatunların ne kadar seksi olabileceğinin açık ve net kanıtı. Hudson’ın kırmızı halıda en sevdiği şey üzerine oturan, kuyruklu ve ışıltılı tuvaletler. Genelde açık renkleri tercih etse de siyah da O’na çok yakışıyor. Kate Hudson’ın belirgin stilinin en önemli parçası yıllardır hiç değiştirmediği sarı saçları. Hemen hemen hep aynı boylarda ve aynı renkte görmeye alıştığımız sarı saçları, ışıltısını artıran unsurlardan. Kate Hudson’ın ışıltı kadar sevdiği diğer şey ise sırt dekoltesi. Hem de en iddialısından…

kate-hudson-stili-03

Kate Hudson’ın Günlük Stili

Hudson’ın sokakta çekilen fotoğraflarına bakınca topuklu ayakkabının vazgeçilmezleri arasında olduğunu anlıyorsunuz. Feminen görünmeyi seven oyuncu kalem eteklerden vazgeçmiyor. Tabii yanına oğlunu aldığında sokakta Ugg botlarıyla yakalanmışlığı da yok değil. Eğer minyon bir vücudunuz ve feminen bir tarzınız varsa ilham almanız gereken kişi kesinlikle Kate Hudson.

kate-hudson-stili-24

Hudson’ın neredeyse kusursuz denebilecek kadar hatasız stil dosyası için hemen sizi galeriye alalım.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz