2015’e hazır mıyız? Belki psikolojik olarak hazır olabilirsiniz ama gardroplarınız hazır mı? 2015’e demode girmeyelim diye yeni senenin en moda kombinlerine çalışmaya karar verdik:)) Bunu yaparken önümüzdeki sezona yön veren moda haftalarının tarz mı tarz katılımcılarından ilham aldık. 2015 yılı için hazırlanan koleksiyonların tanıtıldığı moda haftalarına 2015’in öne çıkan tasarımlarıyla katılan blogger ve modellerden ilham alarak 2015’in sokak modasını özetlemek gerekirse:

2015 Sokak Modası Kombinleri

  • Asimetrik kesimler 2015’in en önemli trendlerinden biri. Asimetrik etekler, elbiseler, gömlekler ve çok daha fazlası için dolabınızda yer açmalısınız. Asimetrik yırtmaç ve dekoltelerin çok modern göründüğünü hatırlatmadan geçemeyeceğiz.
  • Desenler yine moda ama 2015’in desenleri çok daha cesur ve iddialı. Parlak renklerle karışan desenleri bir arada giymek cesaret ister ama iddianızı göstermek için en iyi yoldur.
  • Bilekten bağcıklı ayakkabılar nereye baksak karşımıza çıkıyor. Bilekten geçen bağcıkların kalınlıkları değişse de ana fikir aynı. Etek, elbise ve pantolonların altında çok şık görünen bağcıklı ayakkabıları kombinlerinize eklemeyi ihmal etmeyin.

2015 Sokak Stilleri

  • 2015 spor ayakkabıların senesi olacak. Şehrin koşuşturmasına dayanamayan topukluları özel günlere saklayın çünkü en “tarz” kombinlerinizin altına spor ayakkabı giyeceksiniz. Daha önce spor ayakkabı kombinleri konusuna değinmiştik ancak özet geçmek gerekirse 2015 yılının parlayan yıldızlarının başında adidas Stan Smith geliyor.
  • Pantolon etekler ve pantolon üstüne giyilen etekler 2015 sokak modasına damga vuranlardan. Sokaklarda farklılık peşindeyseniz mutlaka denemelisiniz.

2015 Moda Kombinler

2015 cesur renk kombinlerinin ve cesur desenlerin yılı olarak karşımıza çıkıyor. Alışkanlıklarınızı bir kenara bırakmanın ve tazelenmenin tam zamanı. 2015’e damga vuracak moda kombinler arasından beğendiklerimiz ilham vermek için sizi galeride bekliyor.

2015 Sokak Modası

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz