Yılbaşı hazırlıkları nasıl gidiyor? Biz yılbaşı hazırlıklarına tam gaz devam ediyoruz. Bu sene yılbaşı hazırlıklarımızın tamamını videolu olarak Youtube kanalımızda paylaşıyoruz. Yılbaşı için 6 farklı kendin yap önerimiz var. Her biri oldukça basit olan fikirlerin tamamını, detaylı anlatımlarıyla videomuzda bulabileceksiniz.

Videoda neler yaptığımızı kısaca özetlemek gerekirse;

Led ışıkla çok basit ve minimalist bir yılbaşı ağacı yaptık. Gerçek ağaçların kesilmesine zaten karşıyız, plastik ağaçlar ise hiç bize göre değil. Bu yüzden bizim ağacımız hem ışıltılı hem de doğa dostu oldu.

Yılbaşı dediğin geyiksiz olmuyor. Geyikler zaten bu sene çok modaydı. Bir de üstüne yılbaşı gelince geyikten ilk string art denemesini yapmaya karar verdim. Ucuz olmasına rağmen şahane görünen string art geyiği ister dekorasyonda kullanın, ister sevdiğiniz birine hediye edin;)

Daha önce yaptığım beton saksıları hatırladınız mı? Beton saksıları yılbaşı havasına sokmak için kırmızı yıldızlardan yardım aldım. Evdeki saksıları, kavanozları hatta kadehleri kolayca dönüştürmek için basit bir kendin yap fikir.

Kar küresinin kolay yani susuz bir versiyonunu yaptım. Kar küresinin içine tahmin edin ne koydum? Neyse videodan izleyin bari.

Yılbaşı çelengi olmadan olmaz dedik ve hemen güzel bir yürüyüşe çıktık. Doğadan topladıklarımızla yaptığımız yılbaşı çelenginin yapılışını da detaylı olarak anlattık;)

Çelenk için topladıklarımdan arta kalanlarla mumluklarımı süsleyerek yılbaşı dekorasyonumu tamamladım. Yılbaşı dekorasyonu için tüm hazırladıklarımızı ve evin aldığı son halini Youtube kanalımızdan izleyebilirsiniz;)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz