Biten günün yorgunluğunu atmak üzere yatağınıza ulaştığınızda hem gözünüze hem de bedeninize hitap eden her detaya sahip olmak en çok sizin hakkınız. Yataklarınızın gerektirdiği konforla birlikte estetik ihtiyacına da cevap olan odanızın formuna ve hissine uygun yatak örtüsü ile karşılaşmanın verebileceği huzura kavuşmak hiç zor değil. Tarzınıza uygun birçok çeşidi, rengi ve sizi bulutlarda hissettirecek dokuları ile dinlencenin keyfine varabilirsiniz. Bu çeşitliliği ve konforu size Yataş Bedding sunuyor. Her yatak odasının havasına uyum sağlayabilecek bir yatak örtüsü modeli mutlaka sunulmuş. Çeşit çeşit modellerle karşınıza çıkan yatak örtüleri; yerine göre soft, zevke göre canlı renklerle yataklarınızın tasarımına konuk oluyor. Farklı yapıdaki kumaşları ile odanızın moduna ve dekoruna kolayca uyum sağlıyor, zaten oraya ait olduğunu size hemen fark ettiriyor.

 

Hak Ettiğiniz Doku ve Renkler Yatak Örtüsü Takımı Seçeneklerinde

Tüm gün işte, evde, okulda, şehrin koşturmacasında, hayatınızı kazanmaya ve sorumluluklarınızı yerine getirmeye çalışırken “Akşam olsa da uyusak” dedirten yorgunluğun doruk noktaları vardır. Yatağın içinde olup huzur içinde uykuya dalmayı hayal edersiniz. Günlük hayatınızı sağlıklı bir şekilde devam ettirmek için uyku çok temel bir ihtiyaçtır. Uykudan alınan verimi zirvede yaşamak herkesin hakkı. Bu verim için gerekli her detayı tüm kalitesi ve çeşitliliği ile Yataş Bedding zaten sizlere sunuyor. İşin estetik boyutu ise tam bir seçenek cümbüşü. Odalarınıza renk katacak yatak örtüsü çeşitleri klasik, modern, minimalist, rahat ve daha nicesi ile her tarz için uygun olabilecek envai çeşit modelleri ile sizlerle buluşuyor. Doku çeşitliliğine de önem veren marka; keten, kadife, jakar gibi farklı kumaş tonlarını en görkemli renkler ile bir araya getirmeyi ihmal etmiyor.

Yatağınızın boyutuna ya da kullanım ihtiyacınıza göre tek kişilik yatak örtüsü, çift kişilik yatak örtüsü ve pike takımı çeşitleri birbirinden özgün modelleri ile önünüze seriliyor, size de odanıza en uygun olanı seçmek kalıyor. Dilerseniz pudra, gri, mavi gibi huzur veren renkler ile ortamı dinlendirir, istersiniz de daha canlı renkler tercih edip mekan dinamikliğini oluşturabilirsiniz. Renk geçişleri olan modeller de görmezden gelinmemeli, yatak odalarınızın tarzı ile doğru kombin oluşturduğunda bakmaya doyulamayacak bir dekorasyon ürünü oluşturmuş oluyorsunuz.

 

Yatak Örtüsü ile Koltuklarınıza Özgün Dokunuşlar Ekleyebilirsiniz

Modern iç mimaride farklı parçaları evinizin bambaşka detayları ile bir araya getirip özgün dekorlar oluşturmak mümkün. Yatak örtüsü modelleri dediğimize bakmayın, siz illaki bu setin parçalarını yatağınızda kullanacaksınız diye bir şart yok elbette. Oturma grubunuza yaptığınız ufak dokunuşlar ile standartların dışına çıkabilir, bambaşka görünümde koltuklar elde edebilirsiniz. Bu dokunuşlar normal bir mobilya ürününü bambaşka parçalara dönüştürüp yeni eşyalarla sizi buluşturabilir. Oturma grubunuzun dokusu ve rengi ile uyumlu doğru pike takımı ya da yatak örtüsünü farklı katlama yöntemleri ile şekillendirip koltuğunuzun uygun bir bölgesine serdiğinizde odanızın içindeki değişim ve harekete inanamayacaksınız.

Boyu dikkate alınarak birkaç kez katladığınız yatak örtüsü ile uzun ince bir parça elde edeceksiniz, bu parçayı koltuğunuzun tam ortasında ya da tercihinize göre sağ ya da sol tarafına boydan serdiğinizde elde ettiğiniz görüntünün orijinal izlenimi tüm misafirlerinizin de dikkatini çekecek. Çapraz katlama yöntemi ile üçgen olarak katladığınız yatak örtüsünü ise koltuğunuzun sırt kısmına serebilir, böylece koltuğunuza vintage bir görünüm verebilirsiniz. Siz de kendi katlama yönteminizi bularak koltuklarınıza tazelik getirecek bu deneyimi mutlaka yaşamalısınız. Zengin doku çeşitliliği ve her odanın atmosferine uygun renklerini keşfedeceğiniz pike takımlarını ve yatak örtülerini Yataş Bedding internet sitesinde kolayca bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz