Seyahatinizin rotası İstanbul mu? O zaman aklınızda ulaşımla ilgili bazı sorunlar belirebilir ve ne yapmanız gerektiğini bilmiyor olabilirsiniz. Havalimanından şehir merkezine ulaşım için alternatif birçok seçeneğiniz bulunmaktadır: Taksi, otobüs ve servis. Ancak ne yazık ki, bu seçenekler tüm yolcuların beklentilerini karşılayamamaktadır. Rahat bir yolculuk isterseniz taksi ve servisleri tercih edebilirsiniz, pahalı ücretlere ve uzun seyahat saatlerine maruz kalabilirsiniz. Daha hesaplı olduğu için tercih edilen otobüsleri tercih ederseniz, istediğiniz rahatlığı bulamayabilirsiniz. İşte bu nedenle, sizin cebinizi yakmayacak ve aradığınız konforu sağlayacak bir yol daha bulunmaktadır: Enterprise İstanbul araç kiralama hizmeti. Enterprise 85 ülkede çalışan, alanında en iyilerinden olan bir araç kiralama şirketidir. Müşteri taleplerine önem veren şirket, titiz çalışma anlayışı ve güçlü filosuyla her kesimden kişiye hitap etmektedir. Daha önce araç kiralamadıysanız ya da kafanızda soru işaretleri varsa yazımızın devamı bu soru işaretlerinizi giderecektir.

 

Araç Kiralamak Sandığınızdan Çok Daha Kolay!

 

İstanbul’da araç kiralama işlemini zorlu bir işlem olarak görebilir ya da işlem için uygulanan prosedürü meşakkatli bulabilirsiniz. Bilinenin aksine araç kiralama için gereken rezervasyon ve işlemler oldukça basit ve kolaydır. Aracınızı kiralamak için enterprise.com.tr sitesinden seyahat tarihlerinizi girerek rezervasyon yapabileceğiniz gibi Enterprise İstanbul havalimanı araç kiralama (İstanbul rent a car) ofislerinden ya da 44 44 937 (YES) numaralı çağrı merkezlerini kullanabilirsiniz. Ayrıca firmanın farklı dönemlerde sunduğu indirim ve fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Dünyaca tanınmış firmalarla yaptığı kampanyalar ve uygun fiyatları sayesinde hesaplı bir yolculuk geçirmenizi sağlar. Yolculuğunuz süresince yaşayabileceğiniz olası problemlerle ilgilenmek için tecrübeli ekibine istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

 

Hızlı Araç Teslimi ile Zamandan Tasarruf Edin

 

İstanbul’a geldiğiniz için bir an önce seyahatine başlamak isteyen bir gezgin olabilirsiniz ya da akşam toplantısı olan bir yönetici olabilir toplantınıza yetişmek için aracınızı hemen teslim almak isteyebilirsiniz. Araç teslimi özellikle kısıtlı vakti olan sizin gibi kişiler için problem olabilmektedir. Randevu saatleri konusunda titiz olmayan araba kiralama şirketleri aracınızı saatinden geç teslim edebilir ve sizi havalimanında bekletmek durumunda bırakabilmektedir. Enterprise-İstanbul havalimanı araç kiralama hizmeti hızlı ve zamanında aracınızı teslim ederek bu sorunları sizin için ortadan kaldırmaktadır. Aracınızı teslim almak için İstanbul Havalimanı ofisine uğramanız gerekmektedir. Havalimanına vardığınızda aracın sizi hazır bekliyor olacaktır. Kiralama sözleşmesini imzaladıktan sonra aracınızı teslim alabilirsiniz. Unutmamanız gerekir ki sözleşmenin geçerlilik kazanması için müracaatınız halinde yanınızda sürücü belgenizi, kimliğinizi ya da pasaportunuzu getirmeniz yeterli olacaktır. Artık İstanbul’u vakit kaybetmeden gezebilir ya da toplantınıza vakit kaybetmeden yetişebilirsiniz.

 

Zengin Seçenekleriyle Size En Uygun Aracı Bulabilirsiniz

 

Gezgin veya iş adamı olabilirsiniz, şehir merkezinde bir otele ya da doğal güzelliklerin bulunduğu ormanlara gitmek isteyebilirsiniz. Ama aynı araç hem gezginin hem de iş adamının beklentilerini karşılamayabilir. İşte bu nedenle, Enterprise, hatchback, sedan gibi farklı araç modellerinden, benzinli veya dizel araçlara kadar uzanan geniş yelpazesini sizlerin hizmetine sunmaktadır. Seyahatiniz boyunca ek hizmetlere ihtiyaç duyabilirsiniz. Eğer bebeğiniz de sizinle seyahat edecekse, araç kullanımı süresince çocuk koltuğu, çocuğunuz için daha güvenli bir yolculuk temin edecektir. İstanbul’a ilk defa geldiyseniz kaybolma riskini ortadan kaldırmak için GPS hizmeti sizi istediğiniz yere kolayca ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca olası kazalara karşı maddi güvencenizin korunmasını isteyebilirsiniz. Çocuk koltuğu, GPS ve kaza sigortası gibi ek taleplerinizi rezervasyon yaparken bildirebilir ve İstanbul havalimanı araç kiralama ofisinin hızlı ve güvenli hizmet anlayışıyla temin edebilirsiniz.

 

Hem rotanızı ve saatlerinizi özgürce belirlemek hem de güvence, kalite ve kolaylık arıyorsanız, Enterprise’ın sizin için geliştirdiği fırsatlardan ve yıllardan gelen güvencesinden faydalanabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz