Bu yaz uzun eteklerin yılı. Özellikle 2013 İlkbahar Yaz sezonunda uçuş uçuş maksi etekler bizi bekliyor. Rahatlığı ve görünümüyle çok sevdiğimiz uzun etekler iyi kombinlendiği zaman çok karizmatik görünmenizi sağlıyor.

uzun-etek-kombinleri-05

2013 yaz trendlerinde yarı transparan, işli ve dantelli modellerin yanı sıra hem dar hem de uçuş uçuş geniş etekler bizi bekliyor. Eğer bohem bir kombin yapmak isterseniz çiçek desenli geniş bir uzun eteği, dantelli bir bluz ve geniş bir şapkayla kombinleyebilirsiniz. Ayağınıza düz sandaletlerinizi giyip bu yaz her mağazada bulabileceğiniz püsküllü çantanızı da takarsanız kombininizi eksiksiz olarak tamamlayabilirsiniz.

Her zaman olduğu gibi uzun etekleri kim nasıl kombinlemiş diye bakmak için sokağın nabzını ölçmek en doğrusu. Ne de olsa en yaratıcı kombinler sokaklardan çıkıyor. Yaz trendleri arasındaki kısa üstler yaz kombinleriniz için çok iyi bir parça olacak gibi görünüyor. Kısa üstleri yüksek bel uzun eteklerle tamamlarsanız modayı ne kadar yakından takip ettiğinizi de göstermiş olursunuz. Maksi etek kombinleri yaparken boy problemi yaşıyorsanız uzun topuklu ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Ancak uzun topukları eteğinizin arkasına gizlemeyi ihmal etmeyin. Ayakkabılarınız görünmediğinde olduğunuzdan çok daha uzun görüneceksiniz. Boyunuz uzunsa düz sandaletler uzun eteklerin en iyi dostları. Sıcak bir yaz gününü bunalmadan ve sıkılmadan geçirmek için bu kombindan daha iyisi düşünülemez.

uzun-etek-kombinleri-03
Bu yaz uzun etekler kadar uzun elbiseler de çok moda. Özellikle gecelerin vazgeçilmezlerinden olan uzun elbiseler bu sene uzun kuyruklarıyla eskisinden daha da gösterişli. Yazın ışıltı ve metalik modasını da düşününce geceleri parıldayan pek çok kadın göreceğimiz kesin. Yaz geceleri için seçeceğiniz uzun eteğinize derin bir yırtmaç ekleyerek daha seksi bir görünüm yaratabilirsiniz. Yırtmacınızın boyunu bacaklarınızın uzunluğu ve kalınlığına göre doğru ayarlamak gerekse de bu yaz oldukça derin yırtmaçların moda oladuğunu belirtelim.

Uzun etekler bu kadar modayken uzak kalma şansınız yok. Siz en iyisi bizim en beğendiğimiz uzun etek kombinlerine göz gezdirdikten sonra kendi kombininiz için ayna karşısına geçin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz