salon-dekorasyonu-00
Salon dekorasyonu
nda yardıma mı ihtiyacınız var? Cevabınız evetse sizin için topladığımız ilham verici dekorasyon örneklerini seveceğinize eminiz.

Salonu dekore ederken hem şık hem de kullanışlı bir sonuç almak için iyi bir kontrast yakalamalısınız. Tek renk bir dekorasyon tercih ederseniz birbirine yakın tonlar denemek daha dinamik bir görüntü yaratacaktır. Mevsimlere göre moda renklerden yararlanarak küçük dokunuşlarla büyük farklar yaratmak mümkün. Örneğin; sadece kırlentleri ve aksesuarları değiştirmek bile yeterli olabilir. Yaza yakışan sıcak renklerle canlandıracağınız salonunuz her mevsimde basit değişikliklerle ruh halinizi yansıttığınız bir alan haline gelebilir.

salon-dekorasyonu-02

Yerleşime karar verirken önceliklerinizi ihmal etmeyin. Arada kullanılacak bir salon yerine rahat edeceğiniz bir salon dekorasyonu daha sıcak bir etki yaratacaktır. Çok fazla eşyayı bir kerede yerleştirmek hep zordur. Bu yüzden eşyaları parça parça yerleştirmeyi deneyebilirsiniz. Dekorasyondaki her parçayı içinize sinerek yerleştirirseniz sonuç sizin için kusursuz olacaktır. Karar vermeden önce beğendiğimiz salon dekorasyonlarına göz atmayı ihmal etmeyin.

salon-dekorasyonu-27

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz