İtiraf etmemiz gerekir ki Mudo Concept‘in tarzına hayranız. Bu yüzden her sene kataloglarını büyük bir merakla bekliyoruz. Mudo Concept 2013 2014 Sonbahar Kış kataloğu bizi yine hayal kırıklığına uğratmadı. Ev dekorasyonunda modern ve tarz sahibi bir dokunuş peşindeyseniz mutlaka görmeniz gereken bir katalog.

mudo-concept-2014-kis-05

Yeni sezonda farklı tarzlara yer veren Mudo Concept, tarzı ne olursa olsun doğal malzemelerden vazgeçmiyor. Özellikle ağacın dokusunu koruyarak gerçekleştirilen tasarımlar gerçekten şahane. Endüstriyel etkinin hissedildiği modellerle ahşap, deri ve metalin muhteşem uyumu yakalanmış. Aksesuarlar da ve kumaş seçimlerinde de benzer çizgi korunmuş. Örneğin perde ve örtülerde ham keten ve örgü gibi malzemeler tercih edilmiş.

mudo-concept-2014-kis-04

Aksesuarlar yine ağırlıklı olarak ahşap veya metal. Özellikle eskitme Mudo Concept’in en sevdiği detaylardan. Eskitilmiş boyalarla endüstriyel etkiyi artırarak evin havasını hızlıca değiştirebiliyorsunuz. Aynı şekilde ahşap eskitmeler yeni eşyalarda yaşanmışlık duygusunu yansıtıyor. Nostaljik tasarımlarla tamamlanan eskitmeler sizi bir anda çok uzağa götürebilir.

mudo-concept-2014-kis-01

Mudo Concept 2013 2014 Sonbahar Kış kataloğunda yemek takımlarından, TV sehpahalarına, yatak odası takımlarından şahane kitaplıklara kadar pek çok şey bulabilirsiniz.

mudo-concept-2014-kis-03

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz