Gelinliğe karar vermek zordur. Şimdi karar vermenizi daha da zorlaştıracak midi gelinlik modellerine göz atmaya ne dersiniz? Midi etekler bu sene nostaljik rüzgarlar estirmeye başlayınca gelinliklerde de karşımıza çıkmaya başladı. Midi etekleri gerçekten zarif bulan biri olarak gelinlik alternatifleriniz arasına almanızı önerebilirim. Midi gelinlik modellerinin en önemli avantajı rahatlık sağlaması. Kabarık modellerin uzun kabarık gelinliklerden çok daha güzel göründüğünü düşünmekteyim.

Midi Gelinlik Modelleri

Midi kesim bir gelinlik seçme planınız varsa düğün konseptinizi ve aksesuarlarınızda nostaljik seçimler yapabilirsiniz. Böyle bir kesimde yüzünüzü örten nostaljik şapkalar ve kısa eldivenler şahane görünecektir. Gelinlik boyunuz kısaldığında ayakkabı seçiminizin önemi de artıyor. Ayakkabınızı seçerken uyumlu olduğu kadar dikkat çekici modellere de yönelebilirsiniz. Marchesa koleksiyonunda karşımıza çıkan kısa tül çoraplar midi gelinliğinizi hareketlendirecek çok yenilikçi bir seçim olacaktır.

Midi Gelinlik Modelleri

Midi gelinliğinizin kabarık olmasını istemiyorsanız sizi bekleyen dantelli ve işlemeli modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Caz dönemi ilhamıyla tasarlanan işlemeli midi boy gelinlikler konuklarınızın aklından çıkartamayacağı bir seçim olabilir. Hareketli bir parti veya şık bir kokteyl düğünü için çok doğru bir seçim olan midi gelinlikler önümüzdeki birkaç senenin en moda modelleri arasında yer alacak. Yenilikçi gelinler için midi boy gelinlik modelleri galerimizde.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz