Pek çok evde yaşanan problemlerden biri banyonun sizi zorlayacak kadar küçük olmasıdır. Böyle durumlarda banyoya girmesi gereken malzemeleri yerleştirmek konusunda sıkıntı yaşanabilir. Banyonuzu hem kullanışlı hem de şık bir şekilde dekore etmenin yolları tabii ki var. Çok büyük bütçeler ayırmadan banyonuzu hem tarz gösterebilir hem de doğru bir şekilde yerleştirebilirsiniz. Hatta küçük banyolar için dizayn edilmiş küvetlerle şahaneler bile yaratabilirsiniz. Farklı tarzlarda dekore edilmiş küçük banyolar arasında gezip en beğendiklerimizi galeriye eklemeye çalıştık. Size ilham verecek bu fikirlerden yola çıkarak çok daha iyi bir sonuca ulaşmak mümkün. Öncelikle ipuçlarımıza bir göz atın daha sonra galerideki banyo örneklerine göz atın.

kucuk-banyo-dekorasyonu-20

Banyoya renk katmak için ufak ipuçları

  • Banyonuza neden tablolar asmıyorsunuz? Genelde kafe ve barlarda gördüğümüz bu ufak dokunuş banyonuza şık bir hava katar.
  • Banyoları bitkilerle dekore etmek artık çok moda. Doğal bir atmosfer yakalamanızı sağlayan bitkileri banyoda kullanacaksınız nemli ortamı sevenlerden tercih etmeyi ihmal etmeyin.Daha önce bitkilerle banyo dekorasyonuna göz atmıştık. İncelemek için şöyle alalım>
  • Renkli klimler banyonuzu çok daha sevimli ve ferah hale getirebilir.
  • Banyoya uygun duvar kağıtlarıyla çok dinamik bir ortam yaratabilirsiniz. Küçük banyonuzu aydınlatmak için daha iyi bir fikir olamaz.
  • Taş kaplama duvarlar ve doğal ahşap materyallerle banyonuzu alışılmışın dışında ancak çok şık bir hale getirebilirsiniz.

kucuk-banyo-dekorasyonu-00

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz