Günümüzde uyku sürecine destek olan pek çok fonksiyonel yatak seçenekleri ön plana çıkıyor. Yatak ürün çemberinde, konforlu donanımlarla geliştirilen sağlığa uyumlu pek çok yatak modeline yer veriliyor. Farklı özelliklere sahip yataklar arasından seçim yapmak tamamen size ait. Tek kişilik veya çift kişilik olarak seçebileceğiniz ürün grupları arasında son dönemler daha çok visco materyal içeren modeller ağırlık gösteriyor.

Visko, yatıldığı zaman vücut şeklini alan bir tür akıllı sünger teknolojisi. Yatağın daha kullanışlı ve konforlu olmasına destek oluyor. Farklı kullanıcılara hitap edebilmeyi başaran Yataş, bünyesinde visko malzemeden hazırlanmış pek çok yatak alternatifi beğeniye sunuyor. Siz de hemen yenilikçi ürün gruplarına göz atarak tarzınıza ve ihtiyacınıza uygun modeli tercih edebilirsiniz. Böylelikle hem kesintisiz uykunun keyfini sürebilecek hem de güne daha zinde başlayabileceksiniz.

Yaşam Kalitenizi Artıran Visko Yataklar

NASA tarafından 1960’lı yıllarda geliştirilen Visco yataklar, verdiğiniz basınç sonrası yumuşayarak vücudunuzun şeklini alıyor. Böylelikle geriye sadece gece boyunca hafif ve yumuşak bir ortamda uyumanın keyfi kalıyor.

Yeni nesil teknolojilerden ilham alınarak dizayn edilen yataklar, Yatsan güvencesi ile farklı ebatlarda karşınıza çıkıyor. 140×200, 60×120, 120×200 ve 90×200 gibi farklı ebatları bulunan yataklar içerisinden seçim yapmak için en yakın şubeye gidebilirsiniz. Dilerseniz online platform üzerinde bulunan mini anketi doldurarak kendinize uyan modeli belirleyebilirsiniz.

Visko Yatakların Avantajlı Yönleri

Hafızalı sünger yapısından dizayn edilen visko yatakların birçok yönden avantajları bulunuyor. Açık hücreli gözenekleri ve nefes alabilen yumuşak kumaş yapıları sayesinde ilk olarak antibakteriyel özellik gösteriyor. Dolayısıyla mikrop, küf ve koku barındırmadan temiz bir ortamda uyumanıza izin veriyor. Ağırlığa ve ısıya karşı duyarlı olduğu için kolay bir biçimde vücudunuzun şeklini alıyor. Ortam sıcaklığına uygunluk gösterdiği için hem yaz hem de kış mevsiminde tercih edilebiliyor. En önemlisi de omurganızı kusursuz şekilde destekleyerek olası ağrı problemlerinizi minimize ediyor. Basıncınız düştüğü için sağlıklı ve rahat bir güne başlangıç yapabilmeniz mümkün oluyor. Ortopedik özellikli olan en rahat yatak modelleri ile kesintisiz uyku deneyimi yaşayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz