Yaşam alanlarının olmazsa olmazı mobilyalar, kullanıcılarının beğenilerine, tercihlerine, ihtiyaçlarına ya da trendlere göre her dönem farklı tasarımlara ve renklere bürünüyor. Ancak bunlar içinde genellikle lüks mobilyalar daha çok öne çıkıyor.  Çünkü bu tarz mobilyalar, mekanlara ihtişam ve seçkinlik katan, göz alıcı tasarımlar sahip bulunuyor. Lüks mobilyalar, tasarımları kadar, özellikle el işçiliğindeki ustalık ve kullanılan malzemelerin kalitesiyle fark yaratıyor.

 

Evlerin en çok kullanılan bölümlerinden birisi olan oturma odaları ve salonların dekorasyonunda, genellikle en özel mobilya takımları tercih ediliyor. Dostlarınızı, akrabalarınızı ve seçkin konuklarınızı, rahat, keyifli ve şık bir ortamda ağırlamak ve onlara ne kadar özel olduklarını hissettirmek isterseniz, dekorasyon tercihinizi klasik ürünlerden yana kullanabilirsiniz. Misafir odası için tercih edilen klasik salon takımının rahatlığı, şıklığı, ihtişamı ve tasarımı, evinize gelen ziyaretçileriniz üzerinde kalıcı bir etki bırakacaktır. LUXURY LINE Mobilya’nın 2020 yeni yıl koleksiyonunda yer alan klasik koltuk takımları ile evlerinize nostaljik bir hava katarken, aynı zamanda lüks ve ihtişamlı yaşam alanları oluşturabilirsiniz.

Evlerine nostaljik bir hava katmak isteyenler, mobilya seçerken, hayallerindeki dekorasyonun odaları ya da salonlarıyla uyumlu olmasına dikkat etmeli. Klasik koltuk takımları genellikle el yapımı ve özel üretim olduklarından, salonunuzun veya oturma odanızın ölçülerini doğru almak ya da bu konuda profesyonel bir ekipten yardım istemek gerekir.  Klasik koltuk takımı satın alırken, gittiğiniz mağazanın tasarım tecrübesinin, sizi tam olarak anlayan mimari birikiminin ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürme yeterliliğine sahip kusursuz bir üretim gücü bulunması da önemlidir. Bu tarz mobilyalar, gerek malzeme kalitesi gerekse işçiliği bakımından diğer modellere göre çok daha farklıdır.  Bu tür ürünlerde genellikle ağaç malzeme kullanılır ve fabrika üretiminden ziyade el işçiliği ile imal edilmektedir. Bu da doğal olarak ürünlerin fiyatlarına yansıyor. Dolayısıyla klasik koltuk takımları, diğer oturma gruplarına göre daha pahalı olabiliyor.

 

Klasik lüks tasarımlar, her ne kadar diğer modellere göre fiyat açısından daha pahalı olsalar da bu tarz tasarımları kaliteli malzeme ve işçilikle buluşturup, erişilebilir fiyatlara sunan kurumsal markalar da yok değil. Bunlardan birisi de Türkiye’de lüksü yeniden yorumlayan LUXURY LINE MOBİLYA. Arkasında 30 yıllık sektör tecrübesini barındıran marka, Dünya’nın her noktasından sipariş alıp adrese teslim ediyor. LUXURY LINE Mobilya’nın 2020 yeni yıl koleksiyonunda klasik koltuk takımları ile onları tamamlayan birbirinden özel aksesuarlar yer alıyor. Tercihe göre özel ölçü ve tasarım koltuk takımları da üreten markanın birisi mobilya kenti MASKO, diğeri de Tuzla olmak üzere İstanbul’un her iki yakasında mağazaları bulunuyor. Ayrıca Luxury.com.tr sitesi üzerinden de Türkiye’nin en zengin klasik koltuk takımı koleksiyonu sunuluyor. LUXURY LINE Mobilya’nın günümüz yaşam tarzının, geçmişten gelen klasik çizgiler ve zarif detaylarla ustaca harmanlandığı koltuk takımlarını detaylı incelemek için firmanın mağazalarını ya da internet sitesini ziyaret edebilir, +90 555 162 66 66 numaralı WhatsApp hattından iletişime geçebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz