Kisa-Gelinlik-Modelleri-01Farklı tarzlar arasındaki yolculuğumuzda değişik seçeneklere yer vermeye çalışıyoruz. Bazılarının “asla” dediği kısa gelinlik modellerinde sıra. Özellikle farklı tarzını yansıtan gelin adaylarının tercihi olan kısa gelinlikler sahil düğünlerinde rahatlık amacıyla tercih edilebilir. Sade ve abartısız nikah törenleri için kısa eteklerden daha rahatı düşünülemez.

Kisa-Gelinlik-Modelleri-43
Kocaman kabarık bir etek içerisinde kaybolmaktansa daha rahat hareket etmek isteyenlerin seçimi de kısa modellerden yana olmalı. Özellikle minyon hanımlara çok yakıştırdığımız kısa gelinlikler 2013 yaz ve sonbahar koleksiyonlarında bolca karşımıza çıkıyor. 2013 gelinlik modasındaki dantel, volan ve tül detayları kısa gelinlik modellerinde kullanılınca daha zarif bir etki yaratıyor. Kısa bir gelinlik seçecekseniz eldiven, saç aksesuarı, ayakkabı ve çorap seçiminde daha göz alıcı alternatiflere rahatlıkla yönelebilirsiniz. Bu sezon önü kısa arkası uzun gelinlik modellerini bolca göreceksiniz.

Kisa-Gelinlik-Modelleri-34

Kısa gelinliklerde kabarık balerin modellerinin yanısıra 50’lerin zerafetini günümüze taşıyan diz altı kabarık eteklerden yararlanmak mümkün. Kısa gelinlik seçiminde kararsızlıklar yaşıyorsanız sezonun öne çıkan modelleri karar vermenizde yardımcı olabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz