2014 İlkbahar Yaz trendlerine göz gezdirmenin zamanı geldi de geçiyor bile. önümüzdeki sezonun belirleyici trendlerine yakından bakarak güzel bir alışverişe çıksak çok iyi olur. Podyumlarda hayranlıkla izlediğimiz trendleri uygulamaya hazırsanız en sevdiklerimizden olan kemer modasıyla başlıyoruz.

2014-kemer-modasi-00
2014 yaz trendlerinden kemerler bu sene en dikkat çekici aksesuar olmaya aday. En sevdiğimiz kullanımlarından biri kalın deri kemerlerle bütünleşen uçuş uçuş kumaşlar. Geyşalarda gördüğümüz etkinin seksi bir versiyonu gibi algılanan bu görünüm için şık bir kalın kemer ve güzel bir bluz veya elbiseye ihtiyacınız var. Burada önemli olan uyumu yakalamak. Doğru uyumu yakaladığınızda etkisi de büyük olacak. Mutlaka denenecekler listemize alalım.

2014 Kemer Modası
Kemer modasında öne çıkan bir diğer model metal kemerler. Bu yaz yaşayacağımız gold istilasına bakarak seçiminizi bu yönde yapmanız daha doğru gibi görünse de, dilerseniz gümüş veya bakır tonlarında da seçimler yapabilirsiniz. Dolce&Gabbana defilesinde Roma saraylarından çıkartılmış gibi görünen kemerler tek kelimeyle şahaneydi. Tabii böyle güzel bir kemerin hakkını vermek için doğru bir çift ayakkabı seçmeniz lazım.
2014 Yaz Metal Kemer Modası
Bu yaza damyasını vuran etnik desenler kemerlere de sıçradı. Etnik örgülerle çok renkli ve farklı görünen aksesuarların size orijinal bir hava katacağından kombinlerinize eklemelisiniz. Yüksek belli pantolon ve etekleri kemersiz giymeyin. Bu kombini kesik üstlerle tamamladığınızda sizden alası olmaz. İddialı kemerler moda dedik ama ince kemerler moda değil demedik ki. Özellikle elbiselerin bellerine geçirdiğinizde daha romantik bir etki yaratan ince kemerler de çok moda.

2014-kemer-modasi-05

Kemer trendini uygularken en şık ve en göz alıcı aksesuarınızın kemeriniz olmasını sağlayın. Bu güçlü etkiyi yaratmak için taşlarla veya figürlerle süslenmiş bir kemer en kolayıdır. Ancak sade bir tarzınız varsa sizi yansıtacak şık bir kalın kemer de tüm gözleri size döndürebilir.
2014-kemer-modasi-04
Kemerleri sıkma vakti geldiğine göre en sevdiğimiz kemer kombinlerinden ilham almanın tam vakti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz