Ev dekorasyonunda unutmamanız gereken altın bir kural vardır. Eşya seçmeye harcadığınız zamanı ve emeği duvar dekorasyonu için de harcamalısınız. Eve ruh katan duvarlar eşyalarınızı doğru şekilde tamamlayarak sizi yansıtmalıdır.

Duvar dekorasyonunda en cazip seçeneklerin başında kanvas tablolar geliyor. Kanvas tabloların en önemli avantajı ekonomik olduğu kadar şık bir görüntüye sahip olması. Zengin çeşit seçeneğiyle gözüme çarpan Baskıloji sitesiyse yeni keşiflerim arasında. Sitede ünlü ressamlara ait duvar tabloları arasından duvarınıza uygun boyutta seçim yapma şansına sahipsiniz. Tabii bu seçimi yaparken ev dekorasyonunda kullandığınız renkleri ve tarzı göz ardı etmeyin. Modern eserlerden klasik eserlere kadar oldukça zengin bir seçki sizi bekliyor çünkü.

kanvas-tablo2

Ressamlar arasından seçim yapmakta zorlanıyorsanız tablo modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Eğer yeni sezon trendlerini takip ediyorsanız geometrik ve siyah-beyaz gibi seçimler yaparak sonuca hızlıca ulaşabilirsiniz. Nostalji meraklısıysanız Vintage ve Pop-art kategorilerini sakın es geçmeyin derim ben.

kanvas-tablo1

Bugüne kadar kanvas tabloya hiç fotoğraf bastırdınız mı bilmiyorum ama mutlaka denemelisiniz. Mesela çocuğunuzun bakmaya doyamadığınız bir fotoğrafını veya binbir emekle çektirdiğiniz düğün fotoğraflarınızdan sevdiğiniz bir kareyi mutlaka kanvas tabloya bastırın. Emin olun, sonuç sizi çok şaşırtacak. Bunun için Baskıloji sitesinde herkesin kullabileceği çok basit bir panel var. Bu panelden fotoğrafı siteye yükleyerek istediğiniz ayarlamaları yapabiliyorsunuz. Son aşamada kanvas tablonuzun boyutuna karar vermeniz yeterli oluyor. Ayrıca Facebook ve Instagram hesaplarınıza giriş yaparak, yüklediğiniz fotoğraflar arasından da seçim yapabiliyorsunuz.

Duvarları renklendirmek için uzun uzun kafa yormaya gerek yok. Hemen sizi ve evinizi en iyi yansıtacak kanvas tabloyu seçin, sonra bana teşekkür edersiniz;)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz