Bu haftaki ilham perim güzeller güzeli bir kadın olan Charlize Theron. Charlize Theron stiliyle kırmızı halıda en beğendiğim isimlerden biri. Bu durumda muhteşem fiziğinin ve güzel yüzünün katkısı olduğu kesin. Ama bu güzel kadın giydiklerini taşımayı bilen zerafetle donatılmış. Saç, makyaj ve aksesuarlarında her zaman abartıdan ve gösterişten uzak duran Theron, bu seçimleri sayesinde daha da zarif görünüyor.

Charlize-Theron-Stili-11

Bu seneki Oscar Töreni’nde kısacık saçları ve beyaz tuvaletiyle hepimize “kısa saç bir insana bu kadar yakışır” dedirtmeyi başardı. Charlize Theron’un stil dosyasını hazırlarken aklıma şu soru geldi. “Bir kadına hem siyah, hem beyaz hem de kırmızı yakışır mı?” Gördüğüm kadarıyla doğru kullanmayı bilirse “evet”.

Charlize-Theron-Stili-01

Charlize Theron’un Günlük Stili

Charlize-Theron-Stili-04

Charlize Theron’un günlük stilinde de belirgin çizgileri var. Modayı takip eden modern bir giyim zevki var. Ama kendine yakışanı seçmeyi iyi biliyor. Fötr şapkaları ve şalları en çok kullandığı aksesuarları arasında. Günlük kombinlerde tercihini kot pantolon-ceket kombinlerinden yana kullanıyor. Daracık kısa paçalı pantolonları ince topuk ayakkabılarıyla giydiğinde hem sade hem de seksi görünmeyi becerebilen Charlize Theron stiline daha yakından bakmak için hemen galeriye.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz