O sandalyeler karışacak başka yolu yok. Eskiden gidilir tek tip yemek odası takımı alınır, eve bir güzel yerleştirilirdi. Her şey o kadar birbirinin aynısı olurdu ki sonuç sıkıcı ve tek renk evler olurdu. Neyse ki bu zamanlar yerini kuralların olmadığı çok renkli, çok dinamik günlere bıraktı. Artık evlerin her köşesinden farklı tarzlar, farklı renkler taşıyor. Son dönemin dekorasyon trendleri arasında en sevdiklerimden biri sandalyeleri karıştırmaca. Uyumsuz ve farklı tarzlardaki sandalyeler kullanılarak dekore edilen yemek masaları evin en neşeli yeri haline gelebilir. Sandalyelerinizi farklılaştırırken birden fazla yol deneyebilirsiniz.

dekorasyonda-sandalyeleri-karistirmaca-00

Mesela:

  • Tamamen farklı renklerde ve farklı malzemelerden üretilmiş sandalyeleri işin içine katın. Masanın etrafında kimisi ahşap, kimisi metal, kimisi plastik sandalyeler kullanın. Bunların her biri farklı renklerde olsun ancak kendi içlerinde bir uyum yakalamaya çalışın. Evinize ne kadar dinamizm kattığına şaşıracağınıza eminim.
  • Farklı sandalyeler kullanmak aynı zamanda güzel bir eskileri yenileme projesine dönüşebilir. Tek tek kalmış sandalyeler size yepyeni bir yemek odası takımı kazandırabilir.
  • Çok farklı sandalyeler kullanmak sizin için fazlaysa aynı sandalyelerin farklı renklerini tercih etmek gibi bir alternatifiniz daha var. Eğer kumaş kaplı sandalyeler kullanıyorsanız sandalyeleri farklı renklerde veya desenlerde kaplatabilirsiniz.

dekorasyonda-sandalyeleri-karistirmaca-07

İşinizi kolaylaştırmak için her zamanki gibi en beğendiğim dekorasyon fikirlerini galeride topladım. İlham almak ve kendi seçimlerinizi yapmak size kalmış. Bu arada ben sandalyeleri mi boyasam acaba?!?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz