Tarzmeselesi bana en çok ne kattı biliyor musunuz? Hiç tanışmayı ummadığım birbirinden yaratıcı insanlar. Bugün sizi bu insanlardan biriyle tanıştırmak istiyorum. Blogumu çok beğendiği için benimle iletişime geçen Ayça Ak, kendi markasıyla tasarımlarını paylaşan girişimci ve yetenekli kadınlardan biri.

İtalyan Lisesi’nden mezun olup İtalya’da moda tasarım eğitimi almış. Bir süre farklı firmalarda kadın ve çocuk giyimi alanında çalıştıktan sonra kendi tutkusunun peşinden koşmaya karar vermiş. Kendi markasını kurarak aslında çok sevdiği desen tasarımı alanına yoğunlaşarak ev tekstili tasarlamaya başlamış.

Kendi tutkularının peşinden giden herkes bana ilham vermeye devam ediyor. Yıllardır bu blogda ben de bunu başarmaya çalışıyorum aslında. Bu yüzden böyle cesur kadınları sizinle tanıştırmak benim için ayrıca çok önemli. Peki Ayça neler tasarlıyor?

Öncelikle mutfakta kullanabileceğiniz peçeteler, kurutma bezleri, önlükler, servisler, mutfak eldivenleri ve seramik kaşıklıklar. Özellikle set kullanmayı sevenlerdenseniz birbirini tamamlayan koleksiyondan kendinize güzel parçalar seçeceğinize eminim. Ben narlı runner ve servislere bayıldım açıkçası.

Ayça Ak’ın tasarımları arasında bunun dışında kırlentler ve yazı şimdiden özlememe sebep olan çok tatlı servisler de mevcut. Takılıp kurtulamadığımız kaktüs ve tropik trend var ya onu harekete geçirmek için birebirler sanırım.

Ayça’nın tasarımlarına birden fazla dükkandan ulaşabiliyorsunuz. Hepsinin adreslerini sizinle paylaşıyorum.

https://www.zet.com/tasarimci/aycaakdesign

HepsiBurada

Ayrıca Ayça, kişiye özel tişört ve desen tasarımları yaparak ellerinde boyuyor. Yani kişiselleştirilmiş hediyeleri sevenlerdenseniz bu fırsatı değerlendirebilirsiniz. Ayça’ya instagram’da @aycaakdesign ismiyle takibe alarak sorularınızı da iletebilirsiniz.


Çok kısa süre içerisinde Ayça’nın bana gönderdiği tasarımlarını sizinle paylaşmak için Instagram sayfamdan bir çekiliş yapacağım.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz