20121231_224921(0)
Hem sevgilinin hem de en yakın arkadaşlarından biri bar sahibi olursa yılbaşında ev partisi yapmaya hasret kalırsın. Bu sene tüm planlar küçük ve samimi bir ev partisi için yapıldı. Hepimiz elimizden geleni yaptık ve ortaya hem şık hem de çok eğlendiğimiz bir ev partisi çıktı. Küçük ev partimizin renkli fotoğraflarını ilham vermesi için paylaşıyorum.

Ev Partisi İçin Neler Yaptık?

cupcakes
Grubun pasta kraliçesi Sonay, 2013 temalı kurabiyeler, Bailey’s aromalı cupcakeler ve üzerinde kafayı bulmuş Noel Baba pastasyla geceyi renklendiren kişi oldu. Ev sahibesi kendisi olduğundan yemek işi ona kaldı.

yilbasi-pastasi
Drunk Santa

Resimlerini gördüğünüz bu güzel pastaların nasıl yapıldığını TarzMeselesi takipçileriyle paylaşması için sözü aldık. Çok Yakında…

yilbasi-cupcake
Noel Baba’dan arta kalanlar…

Yılbaşı süslerini Kemeraltı’ndan satın aldık. Kemeraltı’nda hem çok çeşit var hem de fiyatlar çok ekonomik. Yılbaşı süsleri, maskeler, şapkalar, hediye paketleri… Aldığımız balonları birbirine bağlayıp duvara astık. Kar spreyiyle evin camlarını boyadık. Aslında boyamadık kendi aramızdaki esprileri camlara yazdık. O yüzden fotoğraflara bakıp “bu ne kardeşim” demeyiniz!
yilbasi-agaci
Bu sene Pinterest’te gördüğüm hediye paketleri beni benden alınca “Ben de yaparım” diyerek hazırladığım kozalaklı hediye paketleri çok beğenildi. Yılbaşı ruhunu yansıttığı için dekorasyona da katkı sağladı.
kendin-yap-hediye-paketi-14
Gece için süslendik, püslendik, taktık takıştırdık. Gecenin enerjisiyle ne papyon kaldı ne kemik gözlük.Kısacası her tarzı denedik:D

DSC_0305
Ev partisinin en önemli detaylarından biri güzel bir müzik listesi hazırlamaktan geçiyor. Biz o konuda çok şanslıyız çünkü aramızda profesyonel olarak DJ’lik yapan da var, canlı müzik performansı yapan da. Gelecek yıla kadar fikirleri geliştirmeye kararlıyız. O güne kadar mutlu yıllar, güzel partiler!

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz