Dekorasyonda son günlerin öne çıkan trendlerinden biri geometri. Evlere çoktan sızan geometri akımı, şehirli ve modern bir görünümün vazgeçilmezlerinden. Peki bu dinamik trendi uygulamak için neler yapılabilir?

Dekorasyonda Geometri Trendi

  • Evinizde geometrik desenli duvarlara yer açarak konuya güçlü bir giriş yapabilirsiniz. Doğru tonlarda boyanmış farklı boyutlardaki üçgenler favorilerimizden. Boyama konusunda endişeli olanlar geometrik duvar kağıtlarına hemen göz gezdirmeli. Kimisi çok retro kimisi çok modern geometrik desenler arasından size uygun olanını bulacağınızdan eminiz.
  • Geometrik desenli halı ve yastıklara ne dersiniz. Eğer küçük ve basit adımlarla bu akımı yakalamak isterseniz halılar ve yastıklar hayat kurtarıcıdır. Siyah-beyaz renkleri başta olmak üzere pek çok seçenek bulunabilir.

Geometrik ev dekorasyonu

  • Perdeleri değiştirme vaktiniz gelmedi mi? Geometrik desenli bir perdeyle evinizi çok daha modern ve dinamik bir hale getirebilirsiniz. Perdelerinizdeki geometrik desenleri yine geometrik formlu aksesuarlarla güçlendirerek çok daha etkili bir sonuç alabilirsiniz. Peki aksesuar konusunda neler yapabiliriz.
  • Geometrik ev aksesuarları belki de bu akımın en sevdiğim detaylarından. Geometrik avizeleri mi saysam, muhteşem terraryumlardan mı bahsetsem bilemedim. Özellikle elmas görünümlü formların son derece moda olduğunu hatırlatalım.

Geometrik ev aksesuarları

  • Geometrik etkiyi güçlü bir şekilde eve taşımak için kütüphanelerden yardım almanızı öneririm. Üçgen ve altıgen formlardaki raflar ve kitaplıklar evdeki duruşuyla herkesin dikkatini çeken bir detay olacaktır.
  • Ev dekorasyonundaki geometri akımını ofislerinize taşımak ise işinizi çok kolaylaştırabilir. Modern ve minimalist bir görünüm yaratmak için geometrik paneller ve kitaplıklardan yardım alabilrisiniz. Farklı geometrik şekilleri bir arada kullanarak az renk kullanıldığında ofiste şahaneler yaratılabiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz