Ev dekorasyonunda giderek daha fazla etnik akımın etkisi altına giriyoruz. Kilimler, perdeler, kırlentler ve yatak örtüleriyle başlayan istila farklı etnik aksesuarlarla devam ediyor. Evlere giren etnik akım modernizmle buluşarak şahane bir atmosfere dönüşüyor. Eğer etnik ev dekorasyonundan hoşlanıyorsanız daha önce yazdığımız Fas Tarzı Ev Dekorasyon Örnekleri ve Bohem Şık Ev Dekorasyonu yazılarımıza mutlaka göz gezdirin. Şimdi bakalım yeni nesil etnik akım bize neler söylüyor?

Etnik Modern Ev Dekorasyonu

  • Etnik denilince Afrika esintileri vazgeçilmezdir. Afrika safarilerinden ilham alan hayvan kürkleri ve desenleri ev tekstiline egzotik ama şık bir hava katar. Bu havayı deri ev aksesuarlarıyla pekiştirebilirsiniz. Deri koltuklar, kırlentler hatta deri kaplama sehpahalar etnik evinizin vazgeçilmezlerinden olacaktır.
  • Son dönemde çok moda olan boynuzlar ilginizi çekiyor mu? Etnik modern ev dekorasyonunun demir başı haline gelen boynuzlara evinizde yer açabilirsiniz.
  • Etnik denilince aklınıza Fas esintileri geliyorsa hemen ev tekstili alışverişine çıkın derim. Güçlü desenleri ve canlı renkleri bir arada kullandığınızda sonuç tahmininizden çok daha güzel olacaktır.
  • Ahşap ve bambu mobilya ve aksesuarlara evinizde daha fazla yer vermelisiniz. Eğer seviyorsanız eskicileri gezin. Etnik mobilyalar satan mağazalarda kısa bir tura çıkarsanız aradıklarınızı kolayca bulabilirsiniz.
  • Etnik dekorasyona katkı sağlayacak tablolar güçlü bir etki yaratmanıza yardımcı olacaktır.
  • Etnik desenli kumaşları perde olarak kullanmanın yanı sıra duvarlarınıza da asabilirsiniz. Bu görüntü hoşunuza gitmezse koltuk şalı da hiç fena fikir sayılmaz;)

Etnik Ev Dekorasyonu

Etnik modern ev dekorasyonu örnekleri için resimlere tıklamanız yeterli.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz