Pratik, estetik ve rahat bir yapıya sahip olan L formlu köşe koltuk setleri, yaşam alanlarınıza fonksiyonel bir dokunuş kazandırır. Oldukça geniş bir ürün yelpazesi ile sunulan köşe koltuk takımları; modüler ek ünite, sehpa, puf ve berjer ile donatılabilir ve isteğe göre kişiselleştirilebilir. Premium mobilya üretiminde ilklere imza atan Enza Home; modern, dayanıklı ve konforlu köşe koltuk takımları ile kullanıcıların beklentilerini eksiksiz olarak karşılar. Minimalist ve zarif köşe setleri, en ufak alanları dâhi verimli bir biçimde değerlendirebilmenizi mümkün kılar.

Konforlu Köşe Koltuk Takımları

Yaşam alanınızı orantılı bir formda yapılandırabilmenize olanak tanıyan, Dikey ya da yatay formda konumlandırılabilen L koltuk takımları, oturma odanızın en uygun noktasına kolayca yerleştirilebilir. Yüksek yoğunluklu konfor materyalleri ve kaliteli kumaşlar, rahat bir koltuk hissi verir ve günlük kullanım için konforlu oturma alanı sunar. Köşe koltuk modellerinde yerinden çıkarılabilen sırt desteklerinin ve minderlerin bakımını kolayca yapabilirsiniz. Fermuarlı veya cırt cırtlı minder kumaşları, pratik bir şekilde temizlenebilir ve yıkanabilir. Lekeye dayanıklı kumaşa sahip ürünler, günlük kullanım için de idealdir.

 

Enza Home Yataklı Köşe Takımı Çeşitleri

Enza Home yataklı köşe takımları, yüksek kaliteli bir yatak gibi konforludur ve rahatlıkla açılıp kapatılabilir. Kolay ve hızlı bir şekilde açılan yataklı takımlar, pratik mekanizması sayesinde günlük olarak rahatlıkla kullanılabilir. Oldukça geniş ve ferah bir oturma alanına sahip olan Enza Home köşe takımlarını, kırlentlerini kaldırarak kullanıp daha geniş hale getirebilirsiniz. Ufak veya girintili çıkıntılı odalarda yer kaplamadan yer açmaya olanak tanıyan estetik köşe takımları, konforu ön planda tutanlara çok sayıda seçenek sunar. Koltuk kenarına eklenen puflara ve sehpalara dergi, telefon, kitap, tablet ya da laptop gibi eşyaları güvenle bırakabilir ve koltuk çevresindeki alanları fonksiyonel bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Minimalist ve Modern L Koltuk Takımları

Modüler formda tasarlanan köşe koltuk takımları, isteğe bağlı olarak farklı modüller ile genişletilebilir. Tekli modül, ikili modül, köşe modülü, büyük puf ve sehpalı puf gibi parçaları, koltuk takımlarının farklı uçlarına eklenerek daha konforlu ve kullanışlı oturma alanları oluşturabilirsiniz. Mayfair, Boogie, Smart ve City serisi köşe koltuk takımı modelleri, zarif tasarım detayları ve kullanışlı yapıları ile üst düzey ergonomi sunar. Modern tasarımları ile dikkat çeken modüler koltuk setlerini tarzınıza uygun şekilde kullanabilirsiniz. Puf ve modüler sehpaları, sağ veya sol kol kullanım seçenekleri sayesinde odanın mevcut stiline ve yerleşimine göre yeniden düzenleyebilirsiniz.

 

Göz Kamaştırıcı Kumaşlar ve Canlı Renkler Bir Arada

Tüm köşe koltuk modellerinde, evinizin renk paletine uyacak şekilde tasarlanan zengin kumaş çeşitleri bulunur. Odanızın ortamı nötr ya da gölgeliyse kırmızı veya mavi gibi dengeleyici renk tonlarını tercih edebilirsiniz. Öte yandan, açık renkteki evinizi pastel tonlarla karakterize edilen koltuk takımları ile süsleyebilirsiniz. Rafine bir yaşam alanı için lüks L koltuk takımları arıyorsanız; sıcak renk tonları ile öne çıkan Arte, toprak renk tonlarına sahip Norte ya da modern ve yenilikçi tasarım dili ile dikkat çeken Netha modellerine göz atabilirsiniz. Köşe koltuk takımını kusursuz bir şekilde bütünleyen bir berjer ile oturma odanıza estetik bir görünüm kazandırabilirsiniz.

 

Köşe koltuk takımı fiyatları ürünün özelliklerine ve ölçülerine göre değişebilir. Enza köşe koltuk fiyatları ise ürünün modeli, rengi, aksesuarları, tasarımı, kumaşı, sünger türü, iskelet yapısı ve modül sayısı gibi hususlara bağlı olarak farklılık gösterebilir. Siz de en popüler köşe koltuk takımı modellerine Enza Home ayrıcalıkları ile sahip olabilir, odanızı konforlu ve estetik bir şekilde dekore edebilirsiniz.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz