Cadılar Bayramı KostümleriCadılar Bayramı yaklaşıyor. Peki giyeceğiniz kostüme karar verdiniz mi? Eskiden kendi zevkinize uygun kostüm bulmak oldukça zordu. Yaratıcılığınızı kullanarak kendi kostümünüzü yaratmanız gerekirdi. Artık durum değişti. Pek çok farklı seçenek sunan kostüm sitesi var. Yaklaşan Cadılar Bayramı’nı düşünerek internetteki kostüm sitelerini gezdik ve tarzımıza en çok uyacak adresleri listeledik. Gezdiğimiz sitelerde genelde akla ilk gelen seçenekler sunuluyor ama hemen hepsi özel sipariş alıyor. Kısacası hayal ettiğinizi bulamazsanız da yaptırabilirsiniz.

Gezdiğimiz kostüm siteleri arasında en kullanışlısı caddeparti.com‘du. Seçenek açısından oldukça zengin olan sitede fiyatlar 30 TL ile 100 TL arasında değişiyor. Ürünlerde beden seçenekleri de bulunuyor. Dolayısıyla kostümünüzü seçmek için ilk bakmanız gereken adreslerden biri burası.

Hem kostüm hem aksesuar açısından oldukça zengin olan kostummarketi.com‘da maskeler ve dekorasyon malzemeleri de var. Kullanış açısından bazı sorunları olsa da aradığınız kostümü bu sayfada bulma ihtimaliniz yüksek.

Hem kostümleri hem de bu kostümlere uygun aksesuarları birarada sunan kostumcum.com, ürün çeşitliliği açısından oldukça zengin. Sitede ürün detayları çok açıklayıcı bir şekilde verilmiş. Bu da önemli bir artı. Çünkü ürün içeriğinin doğru yansıtılmaması hayal ettiğiniz kostümün eksik gelmesine sebep olabilir. Facebook sayfalarını takibe alarak indirimlerden haberdar olabilirsiniz.

Her ne kadar online satış yapmasa da diğer incelediğimiz sitelerden daha farklı alternatifler sunan starkostumevi.com, İstanbul dışındakilerin telefonla ulaşabileceği bir adres. Beğendiğiniz bir kostüm varsa kendileryle iletişim kurabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz