Geçen sene dört bir yanımızı saran Aztek desenlerinden sonra bu sene etnik desenlerin ve etnik akımların tamamı dört bir yanımızı sarıyor. 2014 yaz trendlerinde sıra tribal desenlerde.

tribal-trend-00

Bu yaz Kızılderililer’den, Afrika’dan ve Aztekler’den ilham alan tribal desenler elbiseleri, pantolonları, etekleri hatta aksesuarları sarıyor. Bu akımla beraber aksesuarlarda püsküller, doğal taşlar ve geometrik desenlerle yeniden şekilleniyor. Tribal desenlerin bohem havası ise yaza çok uyuyor. Hem renkli hem de enerjik olan bu desenlerle deniz kenarında da partide de çok şık görünebilirsiniz. Tribal desenlerle harikalar yaratan Free People kataloğundan şahane parçaları galerimizde görebilirsiniz. Tribal desenli kombinler için öneri listesi ise şöyle:

tribal-trend-12

  • Tribal desenleri gladyatör sandaletlerle kombinleyerek çok vahşi bir stil yaratabilirsiniz.
  • 2014 yaz modasının baş tacı püsküllü çantalar, tribal desenlerin ayrılmaz bir paçası haline geliyor. Sakın bu trendi ihmal etmeyin.
  • Tribal desenlerle örgülü saçları ve saç bantlarını mutlaka deneyin.
  • Etnik kolye, küpe ve bileklikler, doğal taşlardan yapılma yüzükler ve halhallarla tamamladığınız tribal desenler tek kelimeyle muhteşem görünecektir.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz