Kaliteli bir gece uykusu, günün yorgunluğunu üzerinizden atabilmeniz için en güzel ve kolay yoldur. Bu noktada yatağınızın bulunduğu oda kadar konumlandırıldığı alan da son derece önemlidir. Ortaya koyduğu yatak ve baza başta olmak üzere birçok ürünle sektörde öncü rol üstlenen Yataş, ürün serisi içerisinde yer alan modelleriyle konforu ve şıklığı bir arada sunar.

Tarzınıza Uygun Baza Modelleriyle Yatak Odanızın Havasını Değiştirin

Yatak odanızda kullanmadığınız eşyaları yerleştirebileceğiniz geniş depolama hacmine sahip bazalar, fonksiyonel kullanım özellikleriyle de dikkat çekicidir. Uzun süreli kullanımlarda paslanma ve çürüme yaşamayan çelik konstrüksiyonlu iç aksamlarıyla beğeni kazanan ürünler, farklı renk ve döşeme seçeneklerine de sahiptir. Yalnızca baza, yalnızca başlık ya da doğrudan set olarak alınabilecek modellerdeki görsel zenginlik, bu Yataş Bedding ürünlerinin doğal birer parçasıdır. Çeşitli kullanım senaryolarına uygun boyutlarda tek ve çift kişilik olarak imal edilen ürünler, alternatif boyut aralıklarıyla da bütün gereksinimlere yanıt verir. Baza fiyatları; boyut, model ve üretim sürecinde kullanılan malzeme gibi değişkenlere bağlı olarak farklılık gösterir.

Yataş Bedding ile Muhteşem Dekorasyon Alternatifleri

Yatak odanızın görünümünü tamamen değiştirebilecek şıklıktaki modeller, zarif yapıları ve incelikli tasarımlarıyla göz doldurur. Çift kişilik Yataş Bedding baza setlerinden Majesty; geniş iç hacmi, güçlü amortisör ve makas yapılarıyla güvenli ve konforlu bir kullanım sunar. Yatak odasının klasik dokunuşlarla geçmişten izler taşımasını arzu edenler için güzel seçeneklerden biri olan Majesty, deri ve kumaş döşeme olanaklarının yanı sıra puf kombinasyonları oluşturulabilmesine de imkan tanır.

Modern hatları sadelikle bir araya getiren Harmony baza şıklıktan asla taviz vermeyenlere hitap eder. Yatak odasını minimal konseptle hazırlayanlar için ideal olan Harmony, yerden yüksekliği sayesinde temizliğin kolaylıkla tamamlanmasına da ortam hazırlar.

Ferah Yatak Odaları için En Uygun Çözüm Bazalar

Hem tek kişilik hem de çift kişilik seçeneğe sahip ürünlerden biri olan Marinel, ürünün yerden yüksekliğini arttıran şık ayakları ve geniş depolama alanıyla yatak odanızın daha ferah olmasını sağlar. Ara ölçüleriyle baza yatak uyumu konusunda beklentileri karşılayan ürün, yatak odasının farklı bir atmosfere kavuşmasını isteyenlerin değerlendirebilecekleri modellerdendir.

Yatak odası dekorasyonunu, başlıktan bağımsız baza ile zenginleştirmek arzusunda olanların edinebilecekleri Bliss modeli, sade tasarımıyla ön plana çıkar. Üzerine yerleştirilen yatağın, uzun yıllar boyunca formunun bozulmadan kullanılabilmesini sağlayan ürün, tek kişilik ve çift kişilik ölçü seçeneklerine sahiptir.

Siz de yatak odanızda göz alıcı farklılıklar yaratmak ve evinizi Yataş Bedding ürünleriyle donatmak için size en yakın Enza Home mağazalarını ziyaret edebilir, ilginizi çeken modelleri kolaylıkla edinebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz