Sezon modasını takip etmeyi seven biriyseniz mutlaka yeni sezon kataloglarıyla da aranız iyidir. Hangi marka neler yapmış görmenin en kestirme yolunu sunan kataloglara biz de zaman zaman yer veriyoruz.

Yeni sezon kataloglarında sezon modasını görmenin yanı sıra modaya uygun kombinler de bulabiliyorsunuz. Bu kombinler insanı çok önemli bir dertten kurtarıyor. Dolap kapağını açıp dakikalarca ne giysem diye boş boş bakınmaktan. Aklınızda hazır bir kombin varsa hazırlanmanız da inanılmaz hızlı oluyor. Kafanızdaki kombini hızlıca oturtabilmeniz için bolca katalog karıştırmaktan daha iyi bir çözüm olamaz. Bu hem keyifli hem de günlük stilinizi belirlemede çok yardımcı olacak bir aktivite. Başka bir yararı ise bilinçsizce alışverişe çıkarak ne alacağınızı bilmeden her önünüze gelene saldırmanızı önlemesi. Kendi tarzınızı oturtmanın en kolay yollarından birisi kısacası.

katalog

İşte yeni tanıştığımız bloglardan olan Giyim ve Moda’da bize bol bol katalog gezme imkanı sunuyor. Türkiye’de mağazası bulunan onlarca markanın en yeni kataloglarını bulabileceğiniz blogda gezinerek, yeni sezonda hangi markada neler varmış görebilir ve yeni koleksiyonlarla ilgili fikir sahibi olabilirsiniz. Kataloglarda gezindikten sonra reklam kampanyalarına atlayıp markaların yer verdiği ünlü isimlere ve modellere göz gezdirebilirsiniz. Tabii yeni koleksiyonları ve reklam kampanyalarını gezince sezonun moda kombinlerinde neler varmış diye meraklanmaya başlarsınız. İşte tam bu noktada kombin önerilerine geçerek hem keyifli vakit geçirebilir hem de markaların nabzını da kolayca tutabilirsiniz. Yeni bloglar keşfetmek bize hep heyecan verir. Umarız heyecanımıza siz de ortak olursunuz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz