Arnica küçük ev aletleri, mükemmel tasarımları ile hayatınızı kolaylaştırmaya yardımcı olur. Size hız ve pratiklik kazandıracak pek çok özelliği bünyesinde bulunduran ürünler; evinizin her alanında ihtiyacınıza cevap verir.

Elektrik süpürgeleri, mutfak aletleri, kişisel bakım, ısıtma-soğutma, ev gereçleri, ütüler ve çok daha fazla ürün grubu ile ön plana çıkan Arnica, iş yapmayı daha kolay ve keyifli hale getirir.

Arnica Elektrikli Süpürge Çeşitleri ile Daha Hijyenik Yaşam Alanları Yaratın

Halıları, koltukları ve perdeleri derinlemesine temizleyebilen halı yıkama makineleri ve Arnica Bora gibi su filtreli süpürgeler sayesinde çok kısa zamanda büyük işler başarabilirsiniz. Klasik tasarımlara sahip yüksek emiş güçlü toz torbalı süpürgeler ve fazla yer kaplamayan dikey süpürgeler ise hem sert zeminleri hem de halıları ve kilimleri temizlemek için ideal aparatlara sahiptir. Islak ve kuru temizleme yapabileceğiniz süpürge çeşitleri sınırsız hareket kabiliyetleri sayesinde etkin bir temizlik yapmanıza yardım eder. Birbirinden farklı kullanım özelliklerine sahip elektrikli süpürge modelleri ile yaşadığınız alanı daha hijyenik ve sağlıklı hale getirebilirsiniz.

arnica-tesla-süpürge

Toz Torbasız Arnica Tesla ile Teknolojiye Bir Adım Daha Yaklaşın

Geniş hazne kapasitesine sahip A sınıfı enerji tasarruflu makineler, üstün teknolojik özellikleri sayesinde evlerinizde ya da iş yerlerinizde ultra hijyen sağlar. CYCLONE MAX Teknolojisi ile yüksek emiş gücüne sahip olan Arnica Tesla, yüksek kapasiteli bir toz toplama haznesine sahiptir. Patentli teleskobik emiş borusu sayesinde halılardaki, parke gibi sert zeminlerdeki tozu ve kiri çok güçlü bir şekilde toz haznesinde toplayan toz torbasız elektrik süpürgelerinin sahip olduğu 3 in 1 emniyet sistemi, dikey durumda dahi haznedeki tozun dökülmesine engel olur. Yıkanabilir Hepa 13 filtresi ile mikroplara, bakterilere ve alerjiye neden olabilecek tüm akarlara savaş açabilen teknolojik ürünü yüksek performansı nedeni ile tercih edebilirsiniz.

arnica-tesla-premium-silver

Ultra Sessiz Arnica Tesla Elektrik Süpürgeleri ile Gürültüsüz Temizlik Keyfini Yaşayın

Sessiz çekim gücü ile ön plana çıkan Tesla serisi, ultra sessiz 70 dBA ses seviyesi ile gürültü kirliliğine engel olur. Güçlü performansına karşılık sahip olduğu sessiz çalışma özelliği ve verimli enerji tüketimi ile fark yaratan süpürge modelleri, etrafa bir bebeğin uykusunu bölmeyecek kadar çok düşük miktarda ses yayar. Temizliği zahmetsiz ve sessiz bir şekilde tamamlamanıza fırsat veren elektrik süpürgesi çeşitleri ile kendiniz ve aile bireyleriniz için daha sağlıklı yaşanacak ortamlar oluşturabilirsiniz.

Arnica elektrik süpürgeleri arasından ihtiyaçlarınıza uygun özelliklere sahip ürünleri www.arnica.com.tr/elektrik-supurgesi adresinden seçebilirsiniz. İade ve değişim olanakları ile sahip olabileceğiniz ürünleri kolayca satın almak için hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz