Sarah Burton, Christopher Bailey ve Stella McCartney (Karen Elson, Stella Tennant & Claudia Schiffer ile)

Vogue dergisinin Eylül sayıları meşhurdur. Önümüzdeki ay piyasaya çıkacak “Vogue September Issue 2012: The Vogue 120” en ünlü modacıları ünlü model, oyuncu ve şarkıcılarla birleştiriyor. 120 yıllık bir moda yolculuğuna çıkan dergi, stiliyle öne çıkan tasarımcı, model, sanatçılara yer veriyor.

Vogue Amerika Eylül 2012 sayısı bugüne çıkan” en kalın Vogue”  ünvanına sahip. Tam 916 sayfa olarak yayınlanacak Vogue’un daha önceki sayfa rekoru sadece 840 sayfacıktı:)

Yeni sezonun açılışı için ihtişamlı bir sayı hazırlayan dergiye konuk olan isimler saymakla bitmiyor ama biz elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Eylül 2012 sayısının kapağında stil ikonu Lady Gaga var. İç sayfalarda ise kimi ararsanız var.

Riccardo Tisci (Rooney Mara ile), Raf Simons (Diane Kruger ile), Sarah Burton, Christopher Bailey ve Stella McCartney (Karen Elson, Stella Tennant & Claudia Schiffer ile), Lazaro Hernandez, Jack Mccollough, Kate Mulleavy, Laura Mulleavy, David Neville, ve Marcus Wainwright, Peter Copping and Erdem Moralioglu (Emilia Clarke & Ruth Wilson ile), Nicolas Ghesquière (Kristen Stewart ile), Olivier Rousteing, Joseph Altuzarra ve Anthony Vaccarello (Chanel Iman, Kate Upton & Candice Swanepoel ile), Peter Dundas (Caroline Trentini ile)

Riccardo Tisci (Rooney Mara ile)
Lazaro Hernandez, Jack Mccollough, Kate Mulleavy, Laura Mulleavy, David Neville, ve Marcus Wainwright
Nicolas Ghesquière (Kristen Stewart ile)
Olivier Rousteing, Joseph Altuzarra ve Anthony Vaccarello (Chanel Iman, Kate Upton & Candice Swanepoel ile)
Raf Simons (Diane Kruger ile)
Peter Dundas (Caroline Trentini ile)
Peter Copping and Erdem Moralioglu (Emilia Clarke & Ruth Wilson ile)

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz