Hepinizin bildiği gibi ünlü düşes Kate Middleton bir süredir hamile. Her giydiği takip edilen ve zarif tarzıyla takdir edilen Middleton için güzel bir tasarım çalışması yapıldı. Women’s Wear Daily dünyanın en ünlü tasarımcılarından Düşes Kate Middleton için hamilelik elbisesi tasarlamalarını rica etti. Bu tasarımcılar arasında kimler mi var? Karl Lagerfeld, Chloé, Donna Karan, Alexis Mabille, Nina Ricci, Vera Wang, Amanda Wakeley, Andrew Gn, Huishan Zhang, Lela Rose, Nanette Lepore, Nicole Miller ve Lorry Newhouse.

İşte her koleksiyonlarıyla yüz binlerce kadını kendine hayran bırakan bu tasarımcılar hayallerindeki hamile giysilerini çizerek bizimle paylaştılar. Çizimlere bakınca pek de kilo almamış görünen Middleton için çok şık ve zarif elbiseler tasarlandığını görebiliyoruz. Bakalım kim, ne tasarlamış?

Kate-Middleton-hamilelik-giysileri-08Nanette Lepore göğüs altından bollaşan turuncu üzerine yeşil çiçek desenli bir hamile elbisesi tasarladı.

Kate-Middleton-hamilelik-giysileri-06Karl Lagerfeld oldukça elegan mavi bir elbiseyle düşesi hayal etti. Beli tam oturan elbisenin ön etek kısmı kısa arka tarafı ise uzun.

Kate-Middleton-hamilelik-giysileri-07Lela Rose tam dizde biten üst kısmı taş işlemeli, pastel renkli sade ama şık bir hamile elbisesi tasarladı.

Kate-Middleton-hamilelik-giysileri-05Huishan Zhang mavi renkli bol ve rahat bir hamilelik elbisesi çizdi.

Kate-Middleton-hamilelik-giysileri-03Andrew GN siyah-beyaz renklerinde yumurta şeklinde bir elbise tasarladı.

Kate-Middleton-hamilelik-giysileri-04Amanda Wakeley‘nin koyu yeşil ve omuz detaylarını hareketlendirdiği hamile elbisesi düşese en çok yakıştırdıklarımızdan.

Kate-Middleton-hamilelik-giysileri-02Alexis Mabille hamile bile olsa şıklığından taviz vermeyen Middleton için kıpkırmızı, göğüs dekolteli bir gece elbisesi çizdi. Elbiseyi bağcıklı ayakkabılarla tamamladı.

Kate-Middleton-hamilelik-giysileri-11Vera Wang transparan detayları olan ve etek kısmı geniş siyah elbiseyi uygun gördü.

Kate-Middleton-hamilelik-giysileri-10Lorry Newhouse‘un vintage esintili hamilelik elbisesi çizimi.

Kate-Middleton-hamilelik-giysileri-09Nina Ricci bedeni saran ipek krepe bir hamile elbisesi tasarladı.

Kate-Middleton-hamilelik-giysileri-12Donna Karan zamansız ve elegan bir tarzı olduğunu düşündüğü Middleton için tam da bu tanımlara uyan mavi bir gece elbisesi tasarladı.

Kate-Middleton-hamilelik-giysileri-14Chloe etek kısmı hareketli, yavruağzı bir hamilelik elbisesi çizdi.

Kate-Middleton-hamilelik-giysileri-13Nicole Miller‘ın tercih ettiği renk kırmızı. Önü kısa, arkası uzun dökümlü bir elbiseyle karşımıza çıktı.

Sizin favoriniz hangisi? Yorumlarınızı bekliyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz