Topshop 2013 2014 Sonbahar Kış koleksiyonuyla tanışma vakti geldi. Yeni neslin nabzını en iyi tutan markalardan olan Topshop, yeni sezon için hem karizmatik hem de dikkat çekici görünümler hazırlamış.

Margot’s World

Topshop Sonbahar Kış koleksiyonu dört farklı ilham perisinden beslenmiş. Bunlardan ilki “Margot’s World“. Yönetmen Wes Anderson’ın efsane filmlerinden The Royal Tenenbaums‘un baş karakterlerinden Margot’un stilinden esinlenilerek hazırlanan seride oversized kürk ceketler, vintage mini elbiseler ve grafik desenler var. Tabii bunları Margot’nun cool tavırlarından esinlenerek taşımanız gerecek 😉

topshop-2014-kis-margots-world topshop-2014-kis-margots-world1

Dark Craft

Topshop’ın ilham perilerinden diğeri ise 90’ların kült filmlerinden “The Craft”. Dört liseli büyücü kız ve maceralarının anlatıldığı film zamanın stil ikonları arasına girmişti. Siyah ve beyazın gücünden yararlanan gotik ama modern ve romantik silüetlerle karşılaşınca ilhamını nereden aldığını anlamanız ve kombinleri geliştirmek için filmi izlemeniz gerekebilir. Seride dantel detaylı uzun etek ve elbiseler, altın işlemelerle güçlenen kıyafetler ve Viktoryan stili öne çıkıyor.

topshop-2014-kis-dark-craft

90s Antwerp

Vee Topshop 2013 2014 Sonbahar Kış koleksiyonunu oluşturan serilerinden diğeri “90s Antwerp”. 90’ların minimalizmini alıp şıklaştıran bu seride sade ama kendinden emin görünümler öne çıkıyor. Detaylar içinde kaybolmaktansa az detayla kendini öne çıkarmayı sevenler için bu seri modern bir görünüm vadediyor. Asimetrik kesimler, deri pantolonlar, tek parça ve tek renk elbiseler serinin belirleyici parçalarından.

topshop-2014-kis-90lar

This is England

“This is England” isimli seri yeni sezon koleksiyonunun en maskülen detaylarıyla dolu. 80’lerde İngiltere’ye geri dönerek ilhamını buradan alan seride boyfriend jean, maskülen detaylı ayakkabılar ve aksesuarlar özellikle kısa saçlarla daha güçlü bir etki yaratıyor.

topshop-2014-kis-thisis-england

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz