Tarzmeselesi Ekim Dergi KapağıTarzmeselesi Ekim ayı kapağına poz veren ünlü köpek Bonnie, bizim için her tarzı denemekten kaçınmadı! “Her dönemin köpeği” olduğunu söyleyen kapak kızımız çok özel pozlarıyla karşınızda!

Afro Bonnie

Disko dönemine kısa bir yolculuk yaparak 70’lere geri döndük. Dönemin ünlü Afro peruğunu layıkıyla taşıyan Bonnie, “Diskonun enerjisini hep sevmişimdir. Çekim için bile olsa o dönemi yaşamak çok keyifliydi” dedi. Fenomen film “Saturday Night Fever“dan esinlenerek çektiğimiz kare ekibin tüm emeklerine değdi.

Hippie Bonnie

Hazır 70’lere gitmişken biraz daha kalarak Hippie çocuklarını andık. Güzelleri güzeli modelimiz Bonnie, hippi gözlüklerinin ardından bakarken çoktan havaya girmişti.

Rock’n Roll Bonnie

Baktık ki modelimiz her tarzı en iyi şekilde taşıyor bu kez  Rock’n Roll’un kralı Elvis’i analım istedik. Çok havalı bir gözlükle poz verdikten sonra Bonnie bize en sevdiği şarkılardan birinin “Love Me Tender” olduğunu söyledi.

Space Invaders

Son olarak sezonun uçuk trendlerinden birini denedik. “Uçuk kaçık” olarak tanımlayabileceğimiz bu karede Bonnie’yi uzayda hayal ettik. Her kılığa rahatlıkla giren Bonnie yine profesyonelliğini konuşturarak hepimizin işini kolaylaştırdı.

Yorucu bir çekim gününden sonra ortaya bu güzel kareler çıktı. Ekim kapağımızı renklendiren Bonnie’ye tüm ekibimiz adına çok teşekkür ediyoruz;)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz