Sezonunun en moda güneş gözlüklerine sahip olmak isterken fiyat engeline takılıyorsanız, sizi memnun bırakacak bir önerim var. OCSHADES.com onlarca gözlük modelini 10 dolar gibi bir fiyattan satıyor. Ayrıca uygun kargo ücretleriyle gözlükler Amerika’dan yurtiçi kargo fiyatlarına getirilebiliyor.

Siteden daha önce alışveriş yaptığım için önermekte bir sakınca görmedim. Çünkü kullandığım gözlükte herhangi bir bozulma veya beklenenden fazla bir çizilme meydana gelmedi. Kalite olarak Türkiye’da 50 liralara satılan gözlüklere eş diyebileceğim siteden kredi kartı veya PayPal ile alışveriş yaparak bir kaç hafta içerisinde gözlüğünüze kavuşabilirsiniz. Sitede ünlü isimlerle özdeşleşen güneş gözlüklerinden parti gözlüklerine kadar her tarz mevcut.

3 YORUMLAR

    • Kargo ücreti şu an 3 dolar civarında. Yurtdışı alışverişlerinizde sınır 75 dolardır. Bu sınırı geçerseniz paketinizin gümrüğe takılma riski var. 75 dolar altındaki alışverişlerde ise böyle bir durum söz konusu değil. Daha önce alışveriş yaptığım bir site olduğu için öneriyorum. Tek eksisi kargonuzun 2-3 haftada elinize ulaşması.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz