Bahçe mobilyaları tabiatın huzurlu ruhunu doyasıya tecrübe edilen anların konforunu artıran en önemli ögelerden. Evlerin doğaya açılan kapılarını yeni nesil yaşam felsefeleri ışığında stilize etme imkanı sunan birbirinden farklı ve estetik mobilyalar ortamın hem konfor hem de keyif dozunu yükseltiyor. Kullanıcısının yaşam kalitesine seviye atlatan bahçe mobilyaları yenilikçi vizyonu ile ön plana çıkan Snoc Outdoor Furniture’da yeniden yorumlanıyor. Nitelikli materyali insan vücudunun ihtiyaç duyduğu konfor parametrelerine uygun bir şekilde işleyen Snoc Outdoor Furniture kullanıcısına bedenini bulutların üzerine taşırken ruhu doğayla buluşturan kreasyonlar sunuyor. Siz de her boyutta açık alana uygun seçenekler bulunan bahçe mobilyası koleksiyonları ile açık alanları tarzınızı ortaya çıkaran, özgün senaryolar yaratabilirsiniz.

Çağı Yansıtan Stil Kodları: Modern Bahçe Mobilyaları

Snoc Outdoor Furniture bahçe mobilyaları kreasyonlarında modernizm süzgecinden geçirilerek açık alanlara uygun formlara getirilen, eşsiz parçalar var. Alüminyum ve paslanmaz metal materyallerin ön planda olduğu mobilyalar teras ve havuz başlarının atmosferini değiştiriyor. L formlu köşe koltukları tekli parçalar ve heykelsi sehpa modelleriyle bir araya getiren oturma grupları yerleştirildikleri alanı evin sosyalleşme merkezi haline getiriyor. Daha dar alanları değerlendirme imkanı sunan ikili kanepeler ve tekli koltuklar göz dolduruyor. Güneşle geçirilen dakikalara konfor katan şezlong modelleri tamamlayıcıları insanın ruhunu coşturan bahçe salıncaklar. Değişen boyutlardaki masalar ve duruşlarıyla göz dolduran sandalyeler hem misafirlerini kalite çevresinde ağırlamak hem de çalışma saatlerini açık alana taşımak isteyenleri kendine çekiyor. Modern bahçe mobilyaları koleksiyonlarında yer alan her bir parça ergonomik stil şifreleri doğrultusunda en konforlu minderlerle tamamlanıyor. Koleksiyonların hakim renkleri ise monokrom tonlar. Antrasitin değişen tonları ve beyazın duru güzelliği ile ön plana çıkan parçalar minimal ruhların favorilerinden.

 

Natüralist Ruhlara Özel Tasarımlar: Ahşap Bahçe Mobilyası

Bahçe mobilya takımlarının olmazsa olmazı ahşap, Snoc Outdoor Furniture farkıyla şekillendiriliyor. Özel olarak yetiştirilen lisanslı teak ve akasya ağaçlarından elde edilen iskeletler hem bedene hem de göze hitap eden minder gruplarıyla tamamlanıyor. Koleksiyonlarda L formlu köşe koltukların ön planda olduğu oturma takımlarına, ikili kurgularla bir araya gelmeye hazır tekli koltuklara ve dar alanları yaşama dahil edecek minimal tasarımlara rastlamak mümkün. Ahşabın doğal renginin korunduğu modellere kimi zaman pastel renklerin hakimiyetindeki kimi zaman da gri ve beyazın ağırlıkta olduğu minder ve yastıklar eşlik ediyor. Kare, uzun dikdörtgen ve yuvarlak formlu masaların yer aldığı takımlar arasında ahşabın sıcaklığını metal dokunuşlarla hareketlendiren parçalar da var. Hasır doku ile ahşabı birbirine entegre eden bar kurguları ise gün batımının tadını havuz kenarında çıkarmak isteyenlerin ilk tercihlerinden.

 

Rattan Bahçe Mobilyaları ile Egzotik Rüzgarları Evinize Taşıyın

Snoc Outdoor Furniture hem sentetik hem de doğal formunu kullandığı rattan ile harikalar yaratıyor. Egzotik ruhuyla alanlarda sıcak rüzgarlar estiren bu büyülü malzeme oturma grupları, masa takımları, şezlong, daybed ve bahçe salıncaklarında en iyi formu ile karşımıza çıkıyor. Kimi zaman ahşapla bir araya gelerek alanlara sofistike bir ruh katan rattan, metalle harmanlandığında bambaşka bir forma ulaşıyor. Değişen boyutlardaki koltuk takımları hem havuz başlarında hem de tabiatın kalbinde kullanıma uygun. Daybed ve salıncaklar kendine özel bir koza alanı yaratmak isteyenleri doğanın meditatif ruhuyla baş başa kalmaya davet ediyor. Koleksiyonlardaki kalabalık aileleri çevresinde toplayan büyük masalara, ikili ya da dörtlü kurgularıyla dar alanları stilize etmeyi kolaylaştıran parçalar eşlik ediyor. Kahve, koyu yeşil gibi toprak tonlarının sıkça kullanıldığı rattan bahçe mobilyası koleksiyonlarında modernizm simgesi açık renklere de rastlamak mümkün.

Snoc Outdoor Furniture koleksiyonlarında yer alan masa takımları, oturma grupları, koltuk ve kanepe çeşitleri, salıncak, daybed ve şezlong modelleri ile evlerin açık alanlarını yepyeni bir kimlikle buluşturmaya hazır. Siz de açık havanın sert koşullarına karşı dayanıklı materyalleri kalite odağında işleyen Snoc Outdoor Furniture’ın bahçe mobilyaları ile dış mekanları dilediğiniz kurguyla canlandırmak için www.snoc.com.tr/  adresine girmeniz yeterli!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz