Sakin, huzur dolu, dingin bir yaşama yelken açma hedefinde olanlar için kuşkusuz bunun yolu kaliteli bir uykudan geçiyor. Bunu bilerek yatak, yorgan, battaniye gibi uyku ürünleri tasarlayan Hibboux, uykuyu ninnilerin ve koyun saymanın ötesinde görmüş iki kardeşin yarattığı konsept bir uyku markası olarak ürünlerini müşterilerle buluşturuyor. Hibboux markası ürünlerini; ruhsal ve bedensel olarak bireyleri iyi hissettirmeyi misyon edinerek ortaya koyuyor. Bu yolda da, en büyük ilhamını doğadan alarak ilerliyor.

Hibboux Battaniye ile Kusursuz Uyku Deneyimi

Hibboux, ürettiği eşsiz battaniye modelleri ile kullanıcılara hem fizyolojik olarak, hem de vicdanen mükemmel bir uyku deneyimi vadediyor. Nasıl mı? Bünyesindeki battaniye havuzu, ısı yalıtımı, nem ve kullanılacak yüzeyin sıcak tutuş potansiyeli gibi unsurların üzerinde dikkatle durularak hazırlanıyor. Bu sayede Hibboux müşterilerine; kışın soğuk günlerinde sunduğu sıcaklık ve yumuşaklık özelliği ile kışı konforlu geçirme olanağı sunuluyor. Aynı zamanda kullanılan tüm malzemelerin, son derece yenilikçi olmasına özen gösteriliyor. Bu sayede, battaniye çeşitleri, “ısıtırken konfordan taviz vermeme” prensibi ile tasarlanıyor. Sağlığa zararlı hiçbir kimyasal ya da kanserojen madde kullanılmayıp, müşteri sağlığı öncelikli tutuluyor. Doğal olarak da yüksek oranlı bir müşteri memnuniyeti ile karşılaşılıyor.

Doğanın Rehberliğinde, Hibboux Battaniye ile Vicdanlar Rahat

Hibboux’nun vicdanen de rahat olunan bir uyku vadettiğini söylemiştik. Bunun temeli de üretimde ilhamın doğadan alınmış oluşundan ileri geliyor. Kusursuzluğun amaçlanılması ile hazırlanan battaniyeleri ortaya koyarken, Hibboux’nun temel motivasyonu doğanın mükemmelliği oluyor. Bu mükemmelliğe zarar vermemek için her adım, müthiş bir öz kontrol ile atılıyor. Battaniye ve diğer tüm ürünlerde; pamuk, yün, ağaç kaynakları, akrilik gibi sürdürülebilir, geri dönüştürülebilen malzemeler kullanılıyor. Deri, ipek, kaz tüyü ya da post gibi canlıların yaşam hakkını hiçe sayan ürünler, kesinlikle kullanılmıyor. Hibboux’nun; çevreci üretimin sembolleri Ecolabel ve Tencel sertifikalarına sahip oluşu da, markanın tüm bu hassasiyetlerini kanıtlıyor. Alıcıya ilk andan ambalajlamaya kadar, üretimin her aşamasında hayvan dostu bir çizgide yol alınışın sözü veriliyor.

Dekorasyonun Önemli Bir Parçası: Yatak Örtüsü

Uyuma alanı, kuşkusuz insanın en çok kendisiyle baş başa kaldığı, kimi zaman farklı sorgulamalar yaptığı en kişisel alanı oluyor. Bu alanın iyi dekore edilmesi de haliyle önem taşıyor. Hibboux’nun ürün kalitesi battaniye seçenekleri ile bitmiyor. Bu önemli alana yatırım yapmak; farklı tercihlere yönelik, daha kişiselleşmiş bir hava katmak için yine aynı özenle hazırlanmış müslin yatak örtüsü modelleri de bulunuyor. Hibboux battaniyeleriyle birlikte yatak örtüleriyle de eşsiz bir kişisel alana sahip olunabiliyor.

Hibboux ile Huzurlu Uykular, Hemen Şimdi

Tamamen sağlıklı malzemeler ile ortaya konmuş Hibboux battaniye modelleri ile, yeni bir hayata kulaç atmak çok kolay. Doğanın bir parçası olduğunuzu hatırlatacak, yumuşacık battaniye modelleri Hibboux online mağazalarında hazır durumda. Arayışınız ister tek kişilik battaniye ister çift kişilik battaniye olsun. Hibboux geniş opsiyonlarla sizleri bekliyor. Bu opsiyonlar, fiyat politikalarında da kendini gösteriyor. Hibboux, iyi koşullarda uyumanın bir lütuf ya da lüks değil; hak olduğunu prensip ediniyor. Bu sebeple her türlü bütçeye uygun battaniye fiyatları ile müşteriler karşılanıyor. Aynı zamanda fırsat ve kampanyalarla, herkese hitap eden yeni satın alım olanakları sunuluyor. Müşterilerin; 30 gece deneme süresi, koşulsuz ve kolay iade gibi hakları da saklı tutuluyor. Hemen şimdi birkaç tık ile Hibboux online mağazalarında keşfe çıkın, arayışınızı kolayca karşılayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz