Patricia Bonaldi‘nin 2013 yazı için hazırladığı haute couture koleksiyonu bugün bize en çok ilham veren şey oldu. Bonaldi’nin tasarımlarını daha önce görmüştük ama 2013 İlkbahar Yaz abiye koleksiyonundaki tüm parçaları beğendik desek yalan olmaz. 2013 yaz trendleri arasındaki ışıltılar bu koleksiyonda her detayı sarmış olmasına rağmen neredeyse kusursuz denebilecek kalıplar sayesinde hiç göz yormuyor ve çok elegan bir görüntü sunuyor.

patricia-bonaldi-abiye-01

Patricia Bonaldi’nin abiye koleksiyonunda gözümüze çarpan diğer bir detay ise inci işlemeler. Neredeyse bir zırh gibi vücudu saran inciler kusurları örtmenin en şık yollarından biri olabilir. 2013 yaz renkleri arasındaki mint, şeftali, limon sarısı koleksiyondaki yerini almış. Floral desenli elbiseler ise yaz geceleri için romantizmi tercih edenlere özel.

patricia-bonaldi-abiye-06

Altın sarısı, gümüş, inci, ışıltılar, dantel, vücudu saran harika formlar, büyüleyici bir işçilik… Kısacası Bonaldi koleksiyonunda bu yaz için isteyebileceğimiz her detay var. Koleksiyonu Türkiye’de satan bir yer olup olmadığını bilmiyoruz ama esinlenmek ve terzinizin yolunu tutmak için yeteri kadar detay bulacağınıza eminiz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz