Daha önce online alışverişle ilgili yazılarıma göz attıysanız hem yurt içinden hem de yurt dışından bolca alışveriş yaptığımı biliyorsunuzdur. İnsanın bilgisayar başından dünyanın diğer ucunda bile satışta olan alternatifleri bulabilmesi gibisi yok. Bugün online alışveriş keyfini artıran yeni bir siteyle sizi tanıştırayım: Kampanyon.com

kampanyon

Kampanyon, sadece alışveriş keyfini artırmakla kalmıyor. Hangi sitede ne varmış diye geçirdiğiniz saatlerinizi size iade ediyor. Peki nasıl? Online alışveriş motoru gibi çalışan site, güvenilir internet sitelerinden bir seçki yaparak aradığınıza kolayca ulaşmanızı sağlıyor. Onlarca online siteyi tek sayfaya sığdıran Kampanyon sayesinde alternatifleri ve fiyatları kolayca listeleyebiliyorsunuz. Tabii bu arada en uygun fiyatları, indirim oranlarını ve hediye kuponlarını görerek karşılaştırmış oluyorsunuz. Örneğin yeni bir elbise almanız lazım. Hemen elbise kategorisine tıklıyorsunuz. Karşınızda listelenecek elbiseleri uzundan kısaya, dantelliden satene kadar istediğiniz gibi filtreleyerek alternatiflerinizi görebilirsiniz. Tabii bununla bitmiyor. Elbisenizin rengini ve bütçenizi de filtrelemenize eklediğinizde hayallerinizdeki elbiseye çok yaklaşmış oluyorsunuz.

kampanyon1

Kampanyon öne çıkan trendlere göre alışveriş yapmanıza da yardımcı oluyor. En güncel trendler ana sayfada sizi bekliyor. Böylece demode parçaları satın almaktan kurtulmuş oluyorsunuz 😉 Sitenin önem verdiği detaylardan bir diğeri ise güvenilirlik. Kampanyon, listelenen sitelerin güvenilir olmasına çok önem veriyor. Böylece kullanıcılarını da online alışverişin karanlık yollarından uzak tutmuş oluyor. Alışveriş yaparken saatlerinizi siteler arası geçiş yaparken harcamak istemiyorsanız bir denemenizde fayda var. Ben hiç bilmediğim yepyeni alışveriş siteleri de keşfettiğim için çok mutluyum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz