Kate Moss x Topshop 2014 Yaz Koleksiyonu için söylenecek tek bir şey var: muhteşem. Kate Moss gibi stiliyle ikon haline gelmiş  bir modelle yaptığı işbirliğinden gayet memnun olan Topshop, bu sene bayıldığımız görünümlere imza atmış.

Kate Moss x Topshop 2014 Yaz Koleksiyonu

Moss’un çabasız şıklığından yola çıkılarak hazırlanan koleksiyonda hem partiler için hem de günlük kullanımlara uygun modeller bulunabilir. Öncelikle gece elbiselerinde öne çıkan püsküller kıyafetleri daha da dayanılmaz hale dönüştürmüş. Püsküllerle tamamlanan gold elbise bizi 30’lu yıllara götürdü.

Kate Moss - Topshop 2014 Yaz Koleksiyonu

Plajda ve yaz günlerinde tercih edilebilecek günlük kıyafetlerde ise bohem tarzın öne çıktığını görüyoruz. Etnik desenler, bol paça muhteşem pantolonlar, püsküller, bu sene çok moda olan kimomolar ve uçuş uçuş kumaşlarla hazırlanmış elbiseler tek anlamıyla kurtarıcı olacak. Kate Moss x Topshop 2014 İlkbahar Yaz koleksiyonu şimdiye kadarki en iyi işbirliklerinden biri olmuş gibi görünüyor. 30 Nisan’da satışa çıkacak koleksiyon için biraz daha beklememiz yeterli olacak. O zamana kadar Kate Moss‘un muhteşem fotoğraflarına bakabiliriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz