Şimdi mevsim Sonbahar. Biz de bu mevsimin güzel gelinlerinden ilham alalım istedik. Eğer Sonbahar aylarında evlenen şanslı gelinlerdenseniz eminim siz de en az bu fotoğraflardaki kadar güzel görüneceksiniz.

Sonbahar Gelinleri

Sonbaharla beraber serinleyen havalar gelinliklerin kollarını uzatmaya başlıyor. Bu sene uzun kollu gelinliklerde bolca dantel ve işleme görüyoruz. Bu danteller mevsimin romantizmini pekiştiren en güzel detaylardan biri haline geliyor. Sonbahar gelinliklerini güzelleştiren başka bir detay ise kırık renkler. Kırık beyazlar, bejler, pembeler hatta griye kaçan tonlar favorilerim arasında. Mevsim avantajından yararlanarak gelinliğinizi farklılaşmak isterseniz harika bir mevsimdesiniz. Gelelim çiçek taçları ve gelin buketlerine. Kesinlikle taze çiçekleri tercih edeceğinizi düşündüğümden mevsimin getirdiği farklı türlere buketinizde yer vermelisiniz. Biz de sonbahar denilince genelde sarı başaklar akla gelse de ayçiçeklerini ve meyveleri de unutmamak gerek. Minyatür meyveler eklenerek yapılan buketler ve çiçek taçları sanat eserinden farksızlar. Elmalar, narlar ve pek çok yabani meyve sizi güzelleştirmek için bekliyor olacak.

Sonbahar Gelinlikleri

Sonbahar gelinleri aksesuar konusunda da daha rahat seçimler yapabilirler. Öncelikle etoller ve şallar mutlaka elinizin altında olmalı. Kürk etoller gelinliklerle şahane görünüyor ancak dantel şalların da yeri bir başka. Bu arada ayaklarınıza botlar giyerek mevsimin tam hakkını verebilirsiniz. Yine mevsimin sizi terletmeyecek olmasını fırsat bilerek güzel şapkalar ve saç aksesuarları kullanabilirsiniz. Sıcak havalarda terlettiği için kaçınılan aksesuarların hepsi emrinize amade olacak.

sonbahar-gelinleri-04Eğer sonbahar geliniyseniz sarı yapraklar arasında fotoğraf çektirmeyi ihmal etmeyin yeter. İşte bize ilham veren ve bu mevsimi daha çok sevmemize sebep olan Sonbahar Gelinleri…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz