Modayı takip edip O’nu tanımayan yok. Miroslava Duma nam-ı diğer Mira Duma giydiği her parçayla kendinden bahsettiren bir kadın. Harper’s Bazaar Rusya’nın editörlüğünü yaptıktan sonra kendisine ait Buro 24/7 isimli moda sitesini açtı. Şirin Rus bebeklerine benzeyen bu ufak tefek hatun nasıl giyineceğini çok iyi biliyor.

Mira-Duma-Stili-00

Duma’nın çok iddialı bir stili var. Kendine yakışanı seçmeyi ve renklerle yaratıcı kombinler yapmayı çok iyi başarıyor. Nereye giderse gitsin ne giydiği merak ediliyor. Bu yüzden moda haftalarının ve ünlü markaların değişmez isimlerinden. Duma’yı görmediğimiz bir sokak stili dosyası daha yazılmamış olabilir:)

Mira-Duma-Stili-01

Mira Duma’nın stil dosyasını hazırlarken farkettim ki stilinin değişmezleri arasında elinden düşmeyen cep telefonu da var. Büyük kolyeleri nasıl kullanacağını ise çok iyi biliyor. Ayrıca bu kadar tarz bir hatunun bile takıntı haline getirdiği ayakkabılarının olması beni biraz rahatlattı diyebilirim. Çünkü aynı parçaları çok fazla mı giyiyorum endişesi aslında hepimizin aklını kurcalayabiliyor. Duma büyük markaların peşinde olduğu isimlerden. Bu yüzden hem defilelerde ilk sırada hem de en yeni parçaları ilk giyenler arasında.

Sempatik Duma’nın en tarz halleri galerimizde sizi bekliyor. Bu dosya burada bitmez çünkü Duma’nın kombinlerini görmediğimiz tek gün bile geçirmiyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz