Hafta sonu Iron Man 3’ü izlemişim biri olarak bu haftaki ilham perim tabii ki Gwyneth Paltrow. Uzun bir boy, hiç değişmeyen incecik bir beden ve sapsarı saçlarıyla gördüğünüz ilk anda kırılgan bir izlenim veren Paltrow, güçlü stili sayesinde bu durumu dengeleyebiliyor.

Gwyneth-Paltrow-Stili-02

Kırmızı halı törenlerinin parlayan yıldızlarından olan Gwyneth Paltrow’un öncelikli renk seçimleri arasında siyah ve beyaz var. Bu açıdan bakınca fizik ve ten rengi olarak kendisine benzeyen Charlize Theron‘u aklıma getiriyor. Vücudunu saran parlak elbiseleri çok güzel taşıyor. Saçlarını doğal kullanmayı tercih eden Paltrow’u arada dağınık topuzlar ve örgülerle görmüşlüğümüz var. İnce ve uzun bacaklarınız varsa mini eteklerle ne kadar şık görünebileceğinizi kendisinden öğrenebilirsiniz ancak benim favorim kalem etekleri.

Gwyneth Paltrow’un Günlük Stili:

Gwyneth-Paltrow-Stili-24

Kalem etekleri hem gece hem gündüz kullanan Paltrow, kombinlerinde elbiselere öncelik veriyor. Açık pastel tonlarını severek kullanıyor. Gündüzün vazgeçilmezlerinden kot pantolon-ceket kombinleri en çok gözümüze çarpanlar arasında. O’nu zaman zaman mini şortlar ve salaş pantolonlarla da görmek mümkün. Daha fazla konuşmadan sizi bu haftaki ilham perimizle baş başa bırakalım.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz