Free People en çok hayranlık duyduğum markalardan biri. Ancak en önemli dezavantajı internet mağazasındaki fiyatlar yüzünden sadece uzaktan bakmak zorunda kalıyor oluşumuz. Malumunuz  olan 75 Euro’luk yurt dışı alışveriş sınırı, fiyat skalası biraz daha yukarıda seyreden Free People için biraz aşağıda kalıyor. Ancak bu durum bizim Free People’ın muhteşem kataloglarından ilham almamıza engel değil. Bu arada yurt dışında yaşayan bir tanıdıkla bu engelleri aşmanız çok kolaylaşacaktır.

free-people-nisan-lookbook-23

Free People Nisan ayı için şahane bir lookbook hazırlamış. Bohem tarzın vazgeçilmezlerinden olan markanın modelleri arasında tanıdık bir yüz var: Freida Pinto. Bu tanıdık yüz sadece katalogla değil markanın yeni koleksiyonunu tanıttığı kısa filmin de başrolünde.

Free People Freida PintoYeni sezon kıyafetleri yakından incelerken bizi Hindistan’da yeni başlayan bir aşkın hikayesine sürükleyen kısa filmin adıysa “Rangeen” Filmde güzeller güzeli Freida Pinto’ya oldukça karizmatik bir erkek model “Thomas Bull” eşlik ediyor. Hindistan’ın  farklı renkleri ve aşkı kutladığı Holi Festivali‘nden karelere de yer verilen kısa filmi mutlaka izlemenizi tavsiye ediyorum.

Free People 2014 yaz görünümlere bakacak olursak etnik desenler, uçuş uçuş kumaşlar, uzun eteklerle bütünlenen salaş üstler, dantel işlemeler ve salaş kimonolar karşımıza çıkıyor. Free People belirgin bohem bir tarzı olan markalardan, dolayısıyla moda ne olursa olsun kendi çizgisinden dışarı çıkmayan koleksiyonlarıyla tanınıyor. Free People blogu da takibe alınacaklar listenize eklenebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz