Forever-New-2013-Yaz-Koleksiyonu-00

Bugünkü koleksiyon gezimizde Forever New var. Özellikle genç neslin sevdiği cıvıl cıvıl tasarımlarıyla ve küçük hanımefendi imajıyla tanıdığımız Forever New 2013 İlkbahar Yaz koleksiyonu için yine çizgisini korumuş. Atlantis, Tropical Paradise ve Candy Crush isimli üç ana koleksiyon tanıtan Forever New koleksiyonunu daha yakından tanımaya ne dersiniz?

Atlantis koleksiyonu sualtı dünyasından ilham alınarak hazırlanmış. Bu yüzden okyanusun ve okyanus canlıların ışıltısını koleksiyonda görebilirsiniz. Deniz kızlarının ışıltısı, denizin mavisi ve su altı canlıların parlak renklerini beyazla birleştiren koleksiyonda ışıltılı parçaların yanısıra mavi ve yeşil renkleri ön planda.

Forever-New-2013-Yaz-Koleksiyonu-02

Tropical Paradise koleksyionu egzotik adaların sıcak havasını kıyafetlere taşımış. Tropik desenler, yeşil, sarı, pembe gibi canlı renkler ve metal takılar ilk göze çarpan detaylar arasında. Neon renkli sportif parçaları da bulabileceğiniz koleksiyonda uçuş uçuş elbiseler sizi bekler.

Forever-New-2013-Yaz-Koleksiyonu-08

Candy Crush koleksiyonu özellikle gece giyilebilecek şeker mi şeker parçalardan oluşuyor. Pembe, toz mavisi, limon sarısı gibi pastel renklerin ağırlıklı olduğu koleksiyonda romantik kesimlerin yanısıra ışıltılar da var.

Forever-New-2013-Yaz-Koleksiyonu-15

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz