Ertan Kayıtken‘in yeni koleksiyonu “Buz ve Ateş” KİTVAK’ın İzmir Hilton‘da düzenlediği yardım gecesi etkinliğinde tanıtıldı. Biz de davete katılarak Ertan Kayıtken defilesini yakından izleme şansını yakaladık. İzmir’in en ünlü modacılarından olan Kayıtken’in defilesinde Türkiye’nin en ünlü modelleri yer aldı. Çağla Şikel, Tülin Şahin, Didem Soydan, Merve Büyüksaraç, uzun süredir podyumlarda görmediğimiz Ayşe Hatun Önal, TV yıldızı Wilma Elles gibi ünlü isimler bu anlamlı gece için bir araya geldiler. Gecenin sunuculuğunu ise Murat Başoğlu yaptı.

Ertan Kayıtken bizi kırmayarak poz verdi.
Ertan Kayıtken bizi kırmayarak poz verdi.

Yemekli KİTVAK davetinde yaklaşık 400 metrelik bir podyum kurulmuştu. Masa düzeni ve ışıklandırmanın gayet özenli olduğunu söylememiz gerek. Defilenin koreografisini Öner Evez hazırladı. Ertan Kayıtken’in kıyafetlerine Leyla Özakbaş‘ın yani Laila Mücevharat‘ın mücevherleri eşlik ediyordu.

Ertan-Kayitken-Buz-ve-Ates-Koleksiyonu-01

Buz ve Ateş koleksiyonunda 2013 yaz podyumlarında da sıkça karşımıza çıkan dantel ve işlemeler ön plandaydı. Bu yaz prenses gibi görünmek isteyenler çok şanslı çünkü kabarık etekler çok moda, Buz ve Ateş koleksiyonunda kabarık etekli prenses modellerden bolca mevcut. Transparan ve ışıltılar ise daha iddialı tarzı olanlara hitap ediyor. Transparan pencereleri olan payetli ışıl ışıl gece elbiseleri bizim favorilerimiz arasındaydı.

Ertan-Kayitken-Buz-ve-Ates-Koleksiyonu-16

Erkek koleksiyonunda ise nostalji rüzgarları esti. Erkek takımlarında nostaljik kesimler hemen gözümüze çarptı ama asıl beğendiğimiz detay hemen geçmişe ışınlanmamızı sağlayan aksesuarlardı.

Ertan-Kayitken-Buz-ve-Ates-Koleksiyonu-24

Kısacası Buz ve Ateş temasındaki kontrast koleksiyonun tamamında karşımıza çıktı. Koleksiyonda hem romantik hem de seksi dokunuşlar vardı.

Ertan-Kayitken-Buz-ve-Ates-Koleksiyonu-08

Ertan Kayıtken defilesini S3 ile çekme cabamız gördüğünüz gibi oldukça amatör düzeyde kaldı. Mankenlerin hepsi durup poz verseydi inanın böyle olmayacaktı:) Yine de toplu çekimlerden ve videodan detayları daha iyi göreceğinizi umuyorum. Bir dahakine daha güzel fotoğraflar çekmek dileğiyle…

Çağla Şikel
Çağla Şikel

Ertan-Kayitken-Buz-ve-Ates-Koleksiyonu-22

Ertan-Kayitken-Buz-ve-Ates-Koleksiyonu-Wilma-Elles
Wilma Elles

Ertan-Kayitken-Buz-ve-Ates-Koleksiyonu-11 Ertan-Kayitken-Buz-ve-Ates-Koleksiyonu-19

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz