Benim gibi kendin yapçıdan herhalde duvar kağıdımı kendim yapmamı beklersiniz ama işin aslı zor işlere girmeye pek cesaret edemiyorum. Çünkü bazı detaylar için usta eli değmesi şart. Gerçi bu durum kullanılan malzemeye göre değişiklik gösterebiliyor. Bazen keşfettiğiniz kullanımı kolay bir malzeme, her şeyi değiştirebiliyor. Bugün bahsedeceğimiz malzeme ise Pixers markasının yapışkanlı duvar kağıtları.

Bir süredir dekorasyona geri dönen duvar kağıdı trendinde desenler ve renkler giderek daha iddialı olmaya başladı. Öyle ki önceden “yok canım bunlar çok fazla” diye düşündüğüm pek çok duvar kağıdı şu an benim için arzu nesnesi olmuş durumda. Tabii her dekorasyon trendinde yaşanana kriz bu alanda da yaşanıyor. Bunları ben nasıl bulurum? Nereden temin ederim? Nasıl bir fiyata alırım ve en önemlisi nasıl uygularım?

İşte tüm bu soruları Pixers’ın online alışveriş sitesiyle cevaplandırabilirsiniz. Öncelikle desen ve renk konusunda çok başarılı bir ürün yelpazesi sizi bekliyor. Mesela son dönemde benim favorim tropik desenler.

Fiyat konusundaysa özgürsünüz. Çünkü boyuta göre fiyatta değiştiğinden her şey sizin seçiminize bağlı. Uygulama kısmıysa benim en çok hoşuma giden detay oldu. Çıkartma gibi uygulanabilen kendinden yapışkanlı duvar kağıtları. Birden fazla defa söküp tekrar yapıştırabileceğiniz bu duvar kağıtlarını hata yapmaktan korkmadan uygulayabilirsiniz. Çünkü bu kağıtları defalarca söküp tekrar uygulayabiliyorsunuz. Böylece duvar kağıdınızı beğenmezseniz hemen çıkartabilir veya farklı bir alanda değerlendirebilirsiniz.

Kuru bezle temizlenebilen duvar kağıtlarının bir de ıslak ve nemli yerlerde kullanabileceğiniz lamine seçeneği bulunuyor. Yani isterseniz banyonuzu Amazon Ormanları’na dönüştürebilirsiniz. Nasıl fikir ama?

Pixers’ın muhteşem desenleri sadece duvar kağıdı olarak değil yaşamanıza renk katacak her detayda karşınıza çıkabilir. Kanvas bir duvar resmiyle de yaşam alanınıza renk katmak isteyebilirsiniz. Sıkıldığınız mobilyalarınızı kaplamak isterseniz yine sizi sayısız desen seçeneği bekliyor olacak. Ayrıca kişiselleştirdiğiniz her detay sizi yansıtan eşsiz bir detay olarak kalacak.

Bu arada benim gibi karar vermede zorluk çekenler için sitede farklı tarzlara uygun uygulama ve dekorasyon önerisi bulunuyor. Kaybolmadan net bir karar vermek isterseniz biraz yardım alın derim. Böylece sonuç gerçekten sizi yansıtan ve gördüğünüzde size mutluluk verecek bir detay olarak kalsın.

Bu arada Instagram fenomeni olmak için trende uygun birkaç duvar kağıdı yeterli olabilir diye düşünüyorum. Ne dersiniz? Bu arada en beğendiğiniz desen ve tarzları benimle paylaşsanıza, hep beraber kafamız karışsın;)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz