Bildiğiniz gibi 31 Ekim’de gerçekleşen bir Cadılar Bayramı gerçeği var. Her ne kadar bizim kültürümüzle yakından uzaktan alakası olmasa da olay kostümleri çekip eğlenmeye gelince hepimize cazip gelen bu gün için hazırlanmak gerek. Daha önceden internetten kostüm bulabileceğiniz adresleri sıralamaştık ama makyaj önerilerinde bulunmayı unutmuşuz.

cadilar-bayrami-makyaji-18

Cadılar Bayramı için makyajınıza karar verirken tabii ki kostümünüzün ne olduğu çok önemli. Ama biz biraz da kostümü olmayanları düşündük. Kostüm giymeyi tercih etmiyorsanız ama Cadılar Bayramı eğlencesine varsanız, o zaman makyajınızı bu güne uydurabilirsiniz. Özellikle denemek isteyip denemeye cesaret edemedikleriniz için daha doğru bir gün olamaz.

cadilar-bayrami-makyaji-16

Örneğin bu senenin makyaj trendleri arasında saydığımız taşlı dudakları denemeye ne dersiniz? Veya seksi siyah bir elbiseyle yapılacak kedi makyajı nasıl olur? Kısacası eğlenmeye giderken tarzınızı yansıtmak yine sizin elinizde. Galeride göreceğiniz örneklerin bazılarını uygularken profesyonel bir destek gerekebilir ama bir kısmı için biraz özen yeterli. Ayrıca özensiz yapacağınız bir makyajın Cadılar Bayramı’nda dikkat çekmeyeceğine eminim. Happy Halloween!!

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz