BHLDN gelinlikleri sade ve zarif tasarımları favorilerim arasında. BHLDN 2014 2015 Sonbahar Kış gelinlikleri hem sezon trendlerini yansıtıyor hem de markanın tarzından taviz vermiyor.

BHLDN 2014 Sonbahar Gelinlikleri

BHLDN gelinliklerindeki nostaljik etki öncelikle kırık renklerle kendini gösteriyor. Şampanya tonlarından kırık beyazlara uzanan gelinlik renkleri Sonbahar romantizmine çok uyuyor. Yine gelinlikler için tasarlanan saç aksesuarlarındaki vintage etki büyüleyici. Duvakların yerini alacak şık saç aksesuarları arasında ışıltılı taçlar ve topuz tokaları yer alıyor. Tabii duvaklar tamamen unutulmuş değil. Duvaktan vazgeçmek istemeyen gelinler için sade ama upuzun duvaklar bulunuyor. Koleksiyonda gelinliklerdeki sade kesimler taşların yanısıra kesim ve dikişteki farklı dokunuşlarla zenginleştiriliyor. Bu arada romantik çiçek aplikeler ve saten kurdeler ise yeni sezonun öne çıkan gelinlik trendlerinden.

bhldn-sonbahar-2014-lookbook-15

BHLDN Sonbahar koleksiyonunda kısa gelinlik modelleri de önemli bir yer tutuyor. Eskiden pek yüz verilmeyen kısa gelinlikler özellikle dış mekan düğünlerinde rahatlık sağladığından daha sıkça tercih edilmeye başladı. BHLDN gelinlikleri kadar büyüleyici olan yeni katalogla sizi başbaşa bırakıyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz