Son günlerde kendimde ve çevremde farkettiğim bir şey var. Rutin hayatın dışına çıkmak istedikçe, kendimizi yeni keşiflerin içerisinde buluyoruz. Bazen yeni bir yer keşfetmek, bazen yeni açılan bir mekana gitmek, bazen de hiç kullanmadığım bir markanın ürünlerini denemek bile rutinden uzaklaşmama yardımcı oluyor. Bu yüzden, artık özel günler hakkındaki fikirlerim oldukça değişmiş durumda. Özel günleri sadece hediye alıp verdiğimiz günler olarak değil yepyeni deneyimler yaşadığımız günler haline dönüştürmek peşindeyim. Bunun için yapılabilecekleri de özet geçeyim dedim.

ozel-gunler

Mesela özel günler için sadece hediye seçeneklerini değil, beraber paylaşabileceğiniz yepyeni anların da peşine düşün derim ben. Beraber kısa bir tatil kaçamağı yapın, daha önce denemediğiniz bir sporu deneyin veya hiç yemediğiniz bir yemeği yiyin. Özel günleri daha da özel hale getirmek için çaba gösterin ki, her biri unutulmaz olsunlar. Sevdiğinize hediye edeceğiniz kusursuz günü planlarken internet servislerinden yardım almayı, fırsat ve kampanyaları da değerlendirmeyi ihmal etmeyin. Pek çok marka yılın her günü özel fırsatlar sunuyor ama biz sadece takipte olduğumuz birkaç markadan haberdar oluyoruz.

Bu yüzden bugün size özel günler için plan yaparken yakalayabileceğiniz fırsatlardan bahsetmek istedim. Yüzlerce alışveriş sitesinden alacağınız hediyeyi ve hazırlayacağınız sürpriz günü planlamak için yardım alabilirsiniz. Ancak yüzlerce site arasında hem hayalinizdekileri bulup, hem de fırsatları incelemek neredeyse imkansız. Bu yüzden alışveriş seçeneklerinizi, indirim kuponlarını ve kampanya fırsatlarını inceleyebileceğiniz özel servislere göz gezdirmenizi tavsiye ederim. Yüzlerce internet sitesini bir araya getiren siteler sayesinde hem indirim kuponlarını inceleyebilir, hem de hiç haberdar olmadığınız yepyeni alışveriş siteleriyle tanışabilirsiniz. Hiç aklınıza gelmeyen çok özel bir hediye veya nasıl ulaşacağınızı bile bilmediğiniz yepyeni bir fikir sizin bir tık uzağınızda olunca plan yapmak çok kolaylaşacak.

Benim yeni keşfettiğim adreslerden biri Picodi Türkiye’deki pek çok alışveriş sitesinin indirim kodlarını ve kampanyalarını bize ulaştırarak tasarruf etmemiz sağlıyor. Ayrıca siteye üye olarak sadece üyelere özel indirim kodlarına ulaşabiliyor ve e-posta bildirimleri alabiliyorsunuz. Alışverişinin büyük çoğunluğunu internetten yapan biri olarak indirimli yapabileceğim pek çok alışverişte fırsatı kaçırdığımı farketmiş durumdayım. Örneğin şu an Boyner’de Picodi kullanıcılarına özel %15 indirim kodu bulunuyor. Özel günler için kusursuz bir plan yapmak ve istediğim hediyeyi indirimli satın almak için şahane bir başlangıç olabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz